Kategorie
Balíme diskrétně
Najdete nás na Facebooku
 
Možnosti platby
U nás můžete použít platební kartu pro platbu On-line 
  • Dobírka
  • Platba převodem
  • Osobní odběr Havířov
  • Osobní odběr Uloženka
Kontakt - sexshop
Kamenný sexshop
v provozu 10 roků
U Nádraží 1204/2a
Havířov - Šumbark, ČR
Po-Pá 8-20h, So-Ne 8-12h
tel. +420 596810697
prodejna




HODNOCENÍ zákazníků
Nafukovací panna Ufon
Miluška - Pondělí, 21.05.2012
Nafukovací panna Ufon Koupili jsme ji známému, když jsme grilovali, bohužel moc nevydržela, ale jeho vinnou, alkohol je všemocný. do toho jeho pes s ní blbnul, tak místo bazénu, bude lepit Pannu. sexy moc není, ale dokresl... pokračování >>
Klystýr - anální sprcha
Miluška - Pondělí, 21.05.2012
Klystýr - anální sprcha Určitě dobrá věc všeobecně, ne jen k sexu, vypadá kvalitně, určitě odvede svou práci. má zajímavou vůni, díky za Vaše video s návodem... pokračování >>
Pepino Cool Mint chladivé 3ks kondomy
JM - Neděle, 20.05.2012
Pepino Cool Mint chladivé 3ks kondomy Příjemné překvapení díky krásně chladivému pocitu od zaručeného výrobce. Velice osvěžující ihned po nasazení :-)... pokračování >>
Vibrátor plast LadyFinger 13 cm - AKCE
JM - Neděle, 20.05.2012
Vibrátor plast LadyFinger 13 cm - AKCE Za tu cenu naprosto bezkonkurenční pomůcka. Nádherně plynulý chod, silné vibrace a ideální velikost do kabelky na cesty:-)... pokračování >>
SuperGlide 100ml - nejlepší lubrigel !
JM - Neděle, 20.05.2012
SuperGlide 100ml - nejlepší lubrigel ! Naprostá spokojenost. Gelu stačí opravdu jen kapka. Výborně a dlouho klouže. Výborný při používání s pomůckami. Nešpiní a nelepí. Paráda... pokračování >>

Olej LONA Ambra

Olej LONA Ambra

Cena: 139 Kč
Na skladě > 5 ks

 

 
výrobce: LONA


 
Líbilo se nám :
  • Univerzální (klasický i anální sex, masturbace)
  • Kvalitní zpracování, dobrá kluznost
  • Cenově dostupný
  • Český výrobek
 
 
Nelíbilo se nám :
  • Rychleji zasychá (než dražší řady)
 

Přínos produktu :
Vyzkoušejte erotickou masáž! Oleje LONA příjemně voní a dobře kloužou. Navodíte tu správnou atmosféru, uvolníte tělo i smysly. Váš miláček to ocení.


Kvalitní silikonový olej s přitažlivou a smysly probouzející vůní ambry, která podporuje pozitivní vnímání erotických dotyků. Olej je kluzký, dobře se roztírá, lze jej použít k erotické masáži i k lubrikaci erotogenních zón.

Uvedeno na obalu :

masážní erotický olej s vůní ambry
Silně kluzný, nevysychavý olej k masážím celého těla s erotizující opojnou a "teplou" vůní ambry.
Pro smyslné doteky a pohlazení, pro relaxaci, úlevu, a pro chvíle oddechu s vůní ambry, která přečkala tisíciletí. S vůní, která hýčkala dávné císaře i faraóny, která potěší smysly a pohladí tělo.
Jemný, nedráždivý olej, bez konzervantů, na bázi silikonů.

Vyrobeno v ČR
Obsah 130 ml


Otestovali jsme :

Zaměstnanec1 - muž* : hodnotím 90%
holka_mala2.jpgKvalitní silikonový olej s přitažlivou a smysly probouzející vůní čokolády (v nabídce je i ambra), která podporuje pozitivní vnímání erotických doteků. Olej je kluzký, dobře se roztírá, lze jej použít k erotické masáži i k lubrikaci erotogenních zón. Solidní výrobek za překvapivě nízkou cenu. Všestranně použitelný  k erotickým hrátkám (masáže i jako lubrikant při sexu) s konzistencí silikonového oleje a příjemnou vůní. Co se týká kluznosti, je srovnatelný i s dražšími oleji (SHUNGA). Přestože je vůně docela příjemná, není tak jednoznačná jako u řady SHUNGA nebo SWEDE. Někomu voní více, někomu méně. Přijďte si ji k nám vyzkoušet do kamenné prodejny :)  Mně i přítelkyni o trochu více voní ambra než čokoláda.

Zaměstnanec2 - žena : hodnotím 90%
holka_mala.jpgPříjemný olejíček k sexu i masáži za dobrou cenu. Vůně je příjemná, čokoládu mám ráda. Olejíček se dobře roztírá, zasychá středně rychle, po aplikaci je vhodné se vykoupat (stejně jako u všech olejů). Škoda že není jedlý, při orálním sexu nechutná moc příjemně.
*z důvodu anonymity si nepřáli být jmenováni


Kamila
(viz. video) : hodnotím 80%
holka_mala.jpgHezky voní, po masáží jsme byla trochu ulepená a musela jsme se vykoupat . Klouže dobře, moc nezasychá.




  • Obsah - 130 ml
  • Barva -  čirá (průhledná)
  • Vůně - jemná, nevtíravá s nepatrným nádechem skořice
  • Chuť - nepříjemná díky olejovému základu, dá se olíznout i pozřít v nepatrném množství, není to však nijak příjemné

Balení - průhledná plastová lahvička (tvarově i velikostí stejná jako u ostatních LON), která umožňuje kontrolu množství. Uzávěr rovněž plastový, s možností odšroubování pro případ potřeby většího množství oleje k použití. Vrchní část uzávěru se dá odklopit a pomocí malého otvoru dávkovat v menší míře.

Doporučujeme také podobný výrobek : LONA čokoláda


Dotaz
, který jsme položili výrobci LONy ohledně rozdílu v parfemaci ambry a čokolády :

U nových LON na obalech je rozdíl ve větě "s hypoalergenní parfemací" . U čokolády je, u ambry není. Znamená to, že parfemace u ambry není hypoalergenní (nezpůsobující alergie) ?

uvedeno na obalu : čokoláda
Jemný, nedráždivý, bez konzervantů, na bázi silikonů, s hypoalergenní parfemací.

uvedeno na obalu :  ambra
Jemný, nedráždivý, bez konzervantů, na bázi silikonů.

Odpověď  výrobce
Ano, je to tak. To že LONA ambra není hypoalergenní neznamená ale nic. Je to parfémováno zcela bežným, stand. parfémem tak jako 99 % všech ostatních kosmetických výrobků Podle zákona se ale dnes u všech výrobků musí některé složky z parfémů na výrobku ve složení uvádět. Pokud se ale občas výrobci parfémů podaří vyrobit dobrý parfém bez těch uváděných složek, tak se tam nemusí ve složení k parfému uvádět nic.
Předpokládá , že je tedy ještě jemnější než třeba jiné konkurenční. Je to proto, že již dnes řada lidí co jsou alergici od svého lékaře zná své typické alergeny a pokud je mezi nimi třeba Linalool, tedy složka citronové vůně, tak při koupi takového výrobku, který to zde uvádí je s jeho užíváním opatrná a nebo si jej nekoupí vůlbec. Tak tedy proto.


Na co je LONA Ambra vhodná a na co ne :
  • Vaginální sex : 70%, dobrá. Máme ale i kvalitnější lubrikační oleje.
  • Masturbace vaginální : 70%, dobrá. Nelze však použít s pomůckami ze silikonu. Máme ale i kvalitnější lubrikační oleje.
  • Anální sex, anální pomůcky : 70%, dobrá. Nelze však použít s pomůckami ze silikonu. Máme ale i kvalitnější lubrikační oleje.
  • Orální sex : 20%, chuťově nic moc
  • Krátká masáž těla (bradavky...) : 90%, velmi dobrý. Chcete-li např. při styku trochu stimulovat bradavky.
  • Delší masáž těla : 80%, vyhovující. Zasychá středně rychle, Hezky voní. Máme i kvalitnější masážní oleje, které o něco lépe kloužou a voní.


Přehled podobných masážních olejů :
  • LONA čoko/ambra : levná, 130ml, klouže 70%, je řídký, zasychá středně, voní 60%, nelze olíznout, olej-hůře se umývá
  • SWEDE :                  dražší, 200ml, klouže 70%, hodně hustý, zasychá středně, voní 100%, příjemně chutná 100%, vodní báze-lépe se umývá
  • SHIATSU :                dražší, 100ml, klouže 70%, hodně řídký, zasychá středně, voní 90%, příjemně chutná 100%, vodní báze-lépe se umývá
  • SHUNGA :                 dražší, 250ml, klouže 100%, je hustý, zasychá pomalu, voní 100%, nelze olíznout, olej-hůře se umývá

 

Tipy na erotickou masáž :

  1. Příjemná atmosféra (hudba, dobrá nálada atd.).
  2. Oleje jsou mastné, použijte jako podložku ručník nebo latexové prostěradlo.
  3. Nespěchejte, času máte dost.
  4. Není nutné se v masáži střídat, vytváří to zbytečný časový tlak. Dnes já, přístě Ty.
  5. Před použitím olej zahřejte na teplotu těla, první pocit bude příjemnější. Buď přelijte menší množství oleje do nádobky a tu zahřejte v teplé vodě, nebo olej před aplikací na tělo zahřejte  mezi dlaněmi.
  6. Promasírujte celé tělo - od prstů u nohou až po krk a spánky. Nezapoměňte chodidla, stehna, zadeček, bříško, prstů...

Další foto



Naše video : Dominika v prodejně a masážní oleje Ambra a Čokoláda

Naše video : Kamila s manželem a masážní oleje ambra a čokoláda


video : Dominika představuje celou řadu gelů a olejů LONA

 

Hodnocení zákazníků: 96%


PDF (Čtvrtek, 16.02.2012)
věk: neuveden
Hodnocení: 10
plus Klady: Příjemná vůně, nezasychá
minus Zápory: nelze pouzit na silikonove pomucky
text hodnoceni Snadná manipulace, rychle nezasychá ,příjemný na dotyk, příjemná vůně ambry,všem doporučuji, velká spokojenost

(Čtvrtek, 26.01.2012)
věk: neuveden
Hodnocení: 9
plus Klady: Příjemná vůně, cena
minus Zápory:
text hodnoceni Oběma nám příjemně voní, především partnerka si ho chválí. Za uvedenou cenu se jedná o kvalitní výrobek. Doporučuji

Kuba (Pátek, 16.12.2011)
věk: neuveden
Hodnocení: 10
plus Klady: Příjemná vůně a kuzkost za rozumnou cenu.
minus Zápory:
text hodnoceni Příjemná hezká masáž, nabídla nevšední zažitky. Partnerka nic takového nečekala, zbyl nám nezapomenutelný zážitek ;-). Plná spokojenost.

Béďa+1 (Úterý, 29.11.2011)
věk: neuveden
Hodnocení: 10
plus Klady: krasne klouze dobre aroma
minus Zápory:
text hodnoceni je prijemny zajimava vune ale libi se nam a nadherne klouze... uz se tesim na dalsi celkovou masaz :D

Michalka (Pondělí, 24.10.2011)
věk: 22
Hodnocení: 10
plus Klady: příjemná vůně, cena
minus Zápory: žádné
text hodnoceni Používám jen olejíčky, gely jsou lepkavé, oceňuji příjemnou vůni, která navodí příjemnou atmosféru, dlouho vydrží. Doporučuji!!!!

Masérka (Sobota, 20.08.2011)
věk: 29
Hodnocení: 10
plus Klady: cena vůně
minus Zápory:
text hodnoceni Dobrý poměr cena - kvalita. Příjemně navnadí a přikrášlí erotickou atmosféru při smyslné masáži vašeho partnera ;-)

(Úterý, 26.07.2011)
věk: neuveden
Hodnocení: 10
plus Klady:
minus Zápory:
text hodnoceni Velmi příjemná dráždívá vůně. Nevysušuje se a dloho vydrží kluzký. Velmi sympatická cena i balení

jiříček64 (Úterý, 05.07.2011)
věk: neuveden
Hodnocení: 9
plus Klady: Velmi příjemná vůně , zjemňuje kůži
minus Zápory:
text hodnoceni Velmi příjemná vůně navodí správnou atmosféru něčeho neobvyklého ...rnVlastností olejíčku je i časem příjemné zjemnění kůže .

ivicek (Středa, 26.01.2011)
věk: 22
Hodnocení: 9
plus Klady: krásná vůně, dobrá cena
minus Zápory:
text hodnoceni Miluju vůni Ambry, takže tenhle olejíček byl jasná volba, je opravdu povedený, dostatečně velké balení na celý volný víkend :-) Hlavně mě nikde neštípe jako jiné o poznání dražší výrobky, je sice trochu problém ho pak z hraček dostat, ale to je osud všech olejíčků. A taky má pak člověk krásně hebké ruce :-)

VA (Pátek, 17.09.2010)
věk: neuveden
Hodnocení: 9
plus Klady: dobrá cena, hezky klouže
minus Zápory:
text hodnoceni Masážní olej, to přímo zavání nějakou romantikou. Na obalu oleje jsem si přečetla, že vůní ambry se nechávali hýčkat egyptští faraóni a zadoufala jsem, že se snad nejedná o nějaký balzamovací olej, který by ze mě udělal pravou egyptskou mumii… To by romantiku trošku pokazilo. Zapálila jsem svíčky, pustila hudbu a strčila lahvičku do ruky příteli, ať se stará. Není sice žádný zkušený masér, ale v tomto případě o to ani tak nejde. Olej se příjemně vpíjí do kůže a i obyčejné hlazení je rázem mnohem romantičtější. Vůně ambry byla pro mě dost zvláštní a nezvyklá, ale ne nepříjemná. Spíš mi připadala exotická a orientálně těžká. Poddala jsem se nastíněné fantazii o tom, že jsem faraónkou, dva snědí otroci mě ovívají pavími pery a můj hlavní eunuch provádí smyslnou masáž. V pokoji, provoněném touto vůní, se takové fantazii dá propadnout až nezvykle snadno… Abych to shrnula – masážní olej je příjemným zpestřením jakékoliv noci nebo jiné části dne. Ať už ji prožijete vášnivě, nebo se jen vrátíte unavení z práce a vaše drahá polovička vám udělá uvolňující masáž, tento olejíček bude vždy vaším snědým eunuchem, který se o vás s láskou postará.

Jarda (Úterý, 13.07.2010)
věk: neuveden
Hodnocení: 10
plus Klady: Příjemná vůně,příjemně kluzký
minus Zápory:
text hodnoceni S partnerkou máme rádi masáže a tento masážní olej splnil vše co požadujeme. Příjemný na tělo, nedráždivá vůně, kluzkost a navození příjemných chvil. Doporučujeme.

Petr (Sobota, 24.10.2009)
věk: neuveden
Hodnocení: 9
plus Klady:
minus Zápory:
text hodnoceni Novinku od LONY s vůní ambry jsem s partnerkou vyzkoušel a příjemně překvapila. Nejprve k masáži celého těla - klouže velmi dobře, nezasychá, jen se postupně vstřebává do pokožky (vstřebá se během cca 5-10 minut). Spotřeba na masáž středního rozsahu zhruba 1/4 balení, pokud by se masírovalo celé tělo skutečně od hlavy až k patě, možná až půlka balení by na to asi padla.
Vůně je příjemná, trochu nevýrazná (což mi moc nevadí), oleje SHUNGA ale voní intenzivněji (zatím jsem vyzkoušel Florale, Roses a Exotické ovoce).
Použili jsme LONU ambra i jako lubrikant při následném sexu, klouže dobře, plná spokojenost.



Hodnotit mohou jen zákazníci, kteří zboží zakoupili.

 

Dotazy zákazníků:

Peťka: přidáno: 22.12.2011

Chci se zeptat jak lona ambra voní? Je to příjemná vůně?

Růžový slon odpovídá:

Když LONU Ambru předvádíme zákazníkům v naší havířovské prodejně, jsou na ni reakce různé. Ne tak vyhraněné jako na LONU čokoláda (u ní část zákazníků nadšena, část naopak), ale i tak se hodně různí. Někomu příjemně voní, někomu zase méně. Také na samotném těle voní oleje vč. lony lépe než v koncentrované formě. Když uděláte svému miláčkovi erotickou masáž, myslím, že bude nadšený ikdyby vůni ambry neměl zrovna rád Můžete také vybrat neutrální verzi s názvem SILONA.

Zaslat dotaz

(Bude publikováno.)

(Nikde se nezobrazí. Vyplňte pouze, pokud chcete zaslat odpověď.)

Bezpečnostní kód
Obnovit

 

Doporučené příslušenství:

Prostěradlo PVC 200 x 230 cm černé

Prostěradlo PVC 200 x 230 cm černé

Pevné prostěradlo z PVC splňuje potřeby bezpečného krytí postele, sedačky,...

599 Kč do košíku

gely (vodní báze) (17) oleje (silikonová báze) (12)