RůžovýSlon.cz | sexshop, erotické pomůcky, videa a testy
Nejprodávanější
Novinky

Poslední videa

Poslední články

Nejnovější hodnocení produktů

 • 90 %

  Recenze Gelový vibrátor Borůvka 1 (22 cm) + dárek stylový pytlík

  tulip () ~ Věk: 0

  Patří mezi mé první erotické pomůcky, ale určitě ne poslední. Při rozbalení musím uznat že byl hodně cítit zápach gumy. Jinak hračka jako taková je fajn, není hlučná, vibrace jsou cítit.

 • 70 %

  Recenze Anální kolík s kroužkem Ring & Plug

  horho () ~ Věk: 36

  Zasunout kolík do zadku je docela boj (gel jsem nepoužil), ale když už tam je, tak díky svým větším rozměrům způsobuje velmi příjemné (naplňující, roztahující) pocity. Tlak rozšířenou částí na prostatu je výborný. A při souložení se (zasouvání/vysouvání jako při sexu) kolíkem jsou pocity díky dráždění prostaty rozšířenou částí naprosto skvostné. "Špičku" bych uvítal špičatější. Kroužek na penis je poměrně těsný, ale dá se to. Po delší době (hodina a více) už poněkud škrtí. Mě se opakovaně stalo že se mi udělala jakási bolavá boule (obsahující zřejmě zaškrcenou tekutinu). Erekce s kroužkem je mohutná, výrazně vystupují žíly, penis je supertvrdý a velmi vnímá dráždění. Kombinace kolíku a kroužku je ze začátku příjemná, po čase kroužek škrtí a část vystupující ven ze zadku poměrně tahá a nepříjemně až k bolesti dráždí anální otvor. Po nějaké době použití této kombinace musím kroužek kvůli až bolavému škrcení a tahání sundat. Pak už se uspokojuji jen s kolíkem v zadku. Mít v sobě i jen kolík bez manipulace s ním je příjemné. Použití kombinace nebo i jen kolíku nebo kroužku způsobí mohutný orgasmus a výraznou ejakulaci. Černá barva mi vyhovuje, je taková "neutrální" a částečně i evokuje sex s Černochem. Celkově pomůcku hodnotím jako poměrně povedenou a příjemnou.

 • 100 %

  Recenze Choker s kamínky Succubus

  Creime () ~ Věk: 25

  Choker vypadá na krku velice hezky a přítelkyni sedí. Provedení odpovídá fotografiím a dá se použít i na jiné části těla.

Ověřeno našimi zákazníky
 • spokojenost

  před 12 hodinami

 • tutto ok

  před 13 hodinami

 • rychlost dodání zboží.

  včera

Kategorie
Ověřeno našimi zákazníky
 • spokojenost

  před 11 hodinami

 • tutto ok

  před 13 hodinami

 • rychlost dodání zboží.

  včera

Poštovné
Odesíláme diskrétně

Nikde není uvedeno sexshop nebo
Růžový slon, pouze odesílatel: Adam Durčák, Havířov

Prodejna Havířov

U Nádraží 1204/2a Havířov - Šumbark, ČR
Po-Pá 8-19h, So-Ne 8-12h
tel. +420 596810697

Pro ženy
Pro muže
Všechny kategorie
Výrobci