Poštovné, doručení

Přejít na: ExpedicePoštovné | DárkySlovensko, zahraničí

Všechny ceny vidíte už včetně DPH, balné neúčtujeme. Poštovné, doručení Při nákupu nad 1400 Kč máte dopravné zdarma, stálí zákazníci už nad 1000 Kč (a k tomu o dvacku levnější poštovné).

Zásilky posíláme Českou poštou nebo IN TIME a PPL kurýrem. Hodně se snažíme a objednávky přijaté do 16 hod odešleme ještě týž den (Pošta, IN TIME a PPL). Doručovat by měl kurýr obvykle následující pracovní den (může se vyjímečně o den opozdit). V sobotu a neděli objednávky přijímáme do 10 h ráno a odesíláme poštou v 11 h (PPL, IN TIME ani Zásilkovna až v pondělí). I když se snažíme, občas se objednávek prostě nahromadí více než zvládneme vyřídit. Po podání Vám zašleme kód pro online sledování zásilky.

Osobní odběr zboží můžete vyzvednout přímo na naší prodejně v Havířově – rádi vás uvidíme. Nebo na jednom z 1500 odběrných míst Zásilkovny po celé ČR. Na Slovensko zboží posíláme Slovenskou poštou, IN TIME nebo GLS kurýrem a nebo si jej můžete vyzvednout na jednom ze 230 odběrných míst Zásielkovňa po celém Slovensku. Platba je dobírkou, předem na účet či platební kartou. Poštovné zdarma je pro slovenské zákazníky nad 50 EUR, pro stálé zákazníky nad 35 EUR (od druhého nákupu). Umíme poslat i do zahraničí (Polsko, Německo a celá Evropa).

Kdy balík pošleme?

-IN TIME kurýr … stejný den expedujeme objednávky přijaté v Po-Pá do 17 h
-Česká pošta … stejný den expedujeme objednávky přijaté v Po-Pá do 17 h a v So-Ne do 10 h
-PPL kurýr … stejný den expedujeme objednávky přijaté v Po-Pá do 17 h
-Zásilkovna … stejnýden expedujeme objednávky přijaté v Po-Pá do 17 h 
- Umíme doručit o víkendu za příplatek (Pošta – EMS balík na sobotu i neděli)
- Možnost odpoledního doručení u České pošty i PPL ve vybraných lokalitách

Děláme maximum pro doručení druhý den, ale občas to nevyjde. Neprůjezdná dálnice, porucha třídící linky nebo chyba v systému. Za to se vždy omlouváme.  

Poštovné – kolik to stojí?:

  1. IN TIME kurýr … platba dobírkou za 108 Kč, platba převodem nebo kartou za 69 Kč
  2. Česká pošta Balík do ruky … platba dobírkou za 118 Kč, platba převodem nebo kartou za 79 Kč
  3. Česká pošta – sobotní doručení EMS … expedujeme v pátek, při platbě dobírkou za 188 Kč
  4. PPL kurýr … platba dobírka za 118 Kč, platba předem 79 Kč
  5. Zásilkovna … platba dobírkou za 88 Kč, platba předem za 49 Kč
  6. Slovensko:Slo­venská pošta (4.4 EUR dobierka, 2.9 EUR předem) nad 1400Kč (cca 50 EUR) zadarmo. IN TIME kurier 3.5–5 EUR. GLS kuriér 3.9–5.4 EUR.  Osobný odber na jednom ze 230 odběrných míst Zásielkovňa po celém Slovensku 2.5–4 EUR. Platba v EUR.

1) IN TIME – kurýr – dobírka 108 Kč, nad 1400 Kč zdarma

Zásilky přijaté v pracovní den do 17 h odesíláme ještě tentýž den s pokusem o doručení nás­ledující pracovní den (úspěšnost doručení druhý den je cca 90 %, zbytek další den). Po podání vám pošleme kód pro online sledování zásilky. Dobírku můžete zaplatit řidiči IN TIME v hotovosti nebo platební kartou (možnost úhrady platební kartou je uvedena v notifikačním mailu od INTIME).
Zadejte vždy prosím telefonní číslo, bez toho nemůžeme zásilku IN TIME předat.

platba za zboží:

čas doručení IN TIME:

Doručení IN TIME:

Všeobecně by měl řidič IN TIME: 

Řidič IN TIME může chtít doklad totožnosti, rodné číslo není nutné sdělovat (stačí číslo občanského průkazu). Nicméně nic nelze zaručit na 100 %, může se stát, že řidič nestíhá a nebude milý nebo nezavolá předem atd. Máte-li konkrétní požadavek (volat předem, nenechávat na recepci apod. – napište nám to do poznámky, přidáme info přímo na balík (nejde to ale zaručit).


2) Česká pošta – Balík do ruky – dobírka 118 Kč, nad 1400 Kč zdarma            

Pokud vás doručovatel nezastihne doma, uloží 6 dní balík na doručovací poště a pošle vám email a SMSku. Ráno v den doručování obvykle posílá pošta info SMS a email. Při odpoledním doručování předem pošta zavolá.
Když Vás doručovatel nezastihne: při prvním pokusu o doručení zazvoní zvláštní kurýr (ne pošťák), pokud vás nezastihne, pokusí se vhodit do schránky  „oznámení o uložení zásilky“ na nejbližší poště. Nemá však obvykle klíče od vchodu, proto „oznámení“ může vhodit až druhý den pošťák.

Zásilky přijaté v pracovní den do 17 h vám odešleme ještě tentýž den s doručením obvykle následující pracovní den (může se však vyjímečně o den prodloužit). V sobotu i v neděli přijímáme objednávky do 10 h ráno, odešleme v sobotu či v neděli v 11 h (doručení větší města v pondělí, menší města až v úterý). Doručení v pondělí nebo v úterý (při víkendovém podání nelze zaručit doručení v pondělí).

Odpolední doručení- když zvolíte službu „odpolední doručení“, ve vybraných městech pošta doručí odpoledne 16:00 –19:00 h, v Praze 16:00 – 20:00 h.

Volitelně (lze vybrat na konci objednávky):

Po podání na poště Vám emailem a SMSkou pošleme kód pro online sledování zásilky (zpravidla kolem 18:00 – 19:00 h v den odeslání).


3) Česká pošta – EMS dodání o víkendu 

Dodání v sobotu: Ve všech městech v ČR objednávejte prosím od čtvrtka 19 hod do pátku 15 hod (jinak není nabídka v eshopu aktivní). Pošta doručí balík na vybranou adresu v sobotu do 14 hod. Když nebudete doma, uloží zásilku na sběrné poště.
Příplatek za EMS doručení v sobotu: +70 Kč k běžné ceně poštovného, tzn.:

Dodání v neděli: ve vybraných městech (mrkněte se na seznam) objednávejte prosím od soboty 12 hod do neděle 9 hod (jinak není nabídka v eshopu aktivní).Pošta doručí balík na vybranou adresu v neděli do 14 hod. Když nebudete doma, uloží zásilku na sběrné poště.
Příplatek za EMS doručení v neděli: +150 Kč k běžné ceně poštovného, tzn.:


4) PPL – kurýr – dobírka 118 Kč, nad 1400 Kč zdarma

Zásilky přijaté v pracovní den do 17 h odesíláme ještě tentýž den s pokusem o doručení nás­ledující pracovní den (úspěšnost doručení druhý den je cca 90 %, zbytek další den). Nově PPL doručuje i v sobotu. Po podání vám pošleme kód pro online sledování zásilky. Dobírku můžete zaplatit řidiči PPL v hotovosti nebo platební kartou.
Zadejte vždy prosím telefonní číslo, bez toho nemůžeme zásilku PPL předat. Odpolední doručení umí PPL ve větších městech (viz. níže).

platba za zboží:

čas doručení PPL:

Všeobecně by měl řidič PPL: 

Řidič PPL může chtít doklad totožnosti, rodné číslo není nutné sdělovat (stačí číslo občanského průkazu).
Nicméně nic nelze zaručit na 100 %, může se stát, že řidič nestíhá a nebude milý nebo nezavolá předem atd. Máte-li konkrétní požadavek (volat předem, nenechávat na recepci apod. – napište nám to do poznámky, přidáme info přímo na balík (nelze to však zaručit).


5) Zásilkovna a osobní odběr Havířov 

Růžový slon Havířov – osobní odběr zdarma
V Havířově si můžete vyzvednout zboží zdarma, počkejte prosím na potvrzení o připravení objednávky. Info o prodejně Havířov

Na pobočce Zásilkovny si můžete zboží vyzvednout obvykle druhý pracovní den (občas to může trvat o den déle) po objednání, když stihnete u nás objednat do 17 hod.

Podívejte se na otevírací hodiny jednotlivých Zásilkoven. K vyzvednutí potřebujete HESLO, která Vám Zásilkovna pošle emailem a SMSkou předem. Cena za balíček je 88 Kč, nad 1 400 Kč zdarma. A při platbě předem (převodem, kartou) zaplatíte 49 Kč. Zásilkovna slouží jen pro odběr zboží, neumí zde přijímat reklamace. Po přijetí balíku Zásilkovnou vám přijde email i SMS zpráva.  
Vyčkejte prosím na potvrzení. Hned jak bude balík připraven k výdeji, Zásilkovna vám pošle email a SMS (s adresou, otevírací dobou) a můžete si ho vyzvednout vy osobně. Nebo klidně i někdo jiný, komu řeknete heslo (pošle jej Zásilkovna e-mailem a SMSkou). Podívejte se na otevírací hodiny jednotlivých Zásilkoven.
Balíček na Zásilkovnu přijde a vy si ho jen vyzvednete – nikdo se o tom ve Vaší domácnosti nedozví.

Zásilkovna neodpovídá za škodu vzniklou na zásilce v době od převzetí zásilky od odesílatele do jejího vydání příjemci, jestliže byla způsobena:

  1. Odesílatelem, příjemcem, vlastníkem zásilky, přepravcem (ve smluvním vztahu s odesílatelem), nebo osobou, která manipulovala se zásilkou před jejím předáním v místě odeslání.
  2. Vadou zásilky, její přirozenou povahou nebo jejím obvyklým úbytkem.
  3. Vadným nebo nedostačujícím obalem zásilky či nevhodným způsobem balení.


6) Slovensko:

A/ Kuriérom IN TIME  v ČR odošleme cez IN TIME CZ, na Slovensku si balík prevezme IN TIME SK

B/ Výdajné miesta Zásielkovňa SK

C/ Slovenskou poštou v ČR odošleme cez Zásielkovňu, na Slovensku si balík prevezme Slovenská pošta

D/ Kuriérom GLS Slovakia v ČR odošleme cez Zásielkovňu, na Slovensku si balík prevezme GLS Slovakia


číslo slovenského účtu IBAN: SK89833000000­02700821386   FIO Banka – info o FIO zde 

Informácie pre zaslanie reklamácií zo Slovenska:

Čo robiť, keď tovar nefunguje alebo ho chcete vrátiť do 14 dní (stáli zákazníci do 30 dní)?
Tovar môžete zo Slovenska reklamovať dvoma spôsobmi:

1. Zásielkovňa – LEN AK STE SI POSLALI TOVAR CEZ ZÁSIELKOVŇU – Napíšte nám e-mail (info(zavináč)ru­zovyslon.cz alebo zavolajte na +421 277 270 005) s číslom vašej objednávky a my vám zašleme späť štítok (s adresou a kódom pre dopravcu). Potom tovar zabalíte do krabičky a naň nalepíte štítok, ktorý sme vám poslali v e-maile (ak nemáte možnosť si štítok vytlačiť, požiadajte na výdajnom mieste Zásielkovňa o vytlačenie). Potom už len stačí zaniesť balík na výdajné miesto Zásielkovňa vo vašom meste a hotovo. Nemusíte nič platiť, ani čakať na kuriéra než si u vás balíček vyzdvihne.
(Zoznam výdajných miest https://www.zasielkovna.sk/pobocky?…)

2. InTime – AK STE SI POSLALI ZÁSIELKU CEZ AKÉHOKOĽVEK DOPRAVCU – Napíšte nám e-mail (info(zavináč)ru­zovyslon.cz alebo zavolajte na +421 277 270 005) s číslom vašej objednávky a adresou vyzdvihnutia. Potom už len zabaľte tovar do krabičky a odovzdajte balík kuriérovi, ktorý vás bude telefonicky kontaktovať. Nemusíte nič platiť, ani tlačiť štítok, kuriér si vyzdvihne tovar priamo u vás (doma, v práci…) a tovar nám doručí.

Nevyhovuje vám ani jeden spôsob reklamácie? Kontaktujte nás na info(zavináč)ru­zovyslon.cz a pokúsime sa nájsť lepšie riešenie tejto nepríjemnej situácie.

Referencie zákazníkov zo Slovenska najdete ZDE.

 


Poštovné zahraničí:
Umíme poslat do kterékoli země v Evropě. Orientační ceny poštovného při platbě předem:


Dárky zdarma

A) Baterie: ke každé vibrační pomůcce na baterie přidáme sadu baterií zdarma (pokud není součástí balení od výrobce)
B) Magnet: magnet  a samolepka Růžový slon pro štěstí  ke každé objednávce nad 500 Kč. Noví zákazníci dostanou zdarma automaticky model č. 1 a 2, stálí zákazníci (od druhé objednávky na stejném uživatelském účtě) si mohou vybrat  – stačí připsat do poznámky u objednávky (sez­nam magnetů).
C) možná i dárek navíc – nechte se překvapit :)


Zboží máme skladem:

Děláme vše pro to, abychom měli vše skladem. U každé položky uvádíme počet kusů  (v rozmezí 1–2, 3–5 nebo více než 5) skladem. Pouze výjimečně se stane drobná chybka a zboží prostě nemáme. Proč? Při expedici třeba zjistíme, že je poškozen obal. Nebo něco jiného. V takovém případě IHNED posíláme e-mail a domlouváme náhradní řešení (sleva, chvíli počkat). Stává se to pouze vyjímečně (mrkněte na nezávislé reference na Heurece) a viníka vždy přísně potrestáme, aby se to neopakovalo.


Platba, minimální hodnota objednávky:

Minimální hodnotu objednávky máme 250 Kč. Chcete-li ale nějakou menší věc pod 250 Kč, napište nám na e-mail, chat nebo zavolejte.


Co je na balíčku uvedeno – balíme DISKRÉTNĚ:

Zakládáme si na diskrétnosti. Proto na přední straně uvádíme jen cenu za dobírku a odesílatele:

Adam Durčák
U Nádraží 1204/2a
Havířov-Šumbark
73601

Ostatní plochy na krabici jsou prázdné. Spolehněte se, že balíček bude 100% diskrétně zabalený v nepoužité univerzální papírové krabici (používá většina velkých e-shopů). Žádné slovo sexshop ani Růžový slon, nikdo nemůže poznat, co je uvnitř. Vnitřek balíku je vystlaný vycpávkou tlumící nárazy, kdyby náhodou došlo k poškození vnější krabice. Doručovatel neví, co je uvnitř, ani jaká firma balík posílá, taky nekontroluje váš věk. Neposíláme katalogy ani jinou reklamní poštu.

baleni8.jpgbaleni7.jpg

TIP: podívejte se na další fotky z balení zásilek

        
 

Do vlastních rukou?

Obecně může zásilku převzít jen osoba, které jsme balík odeslali (tzn. je uvedena v objednávce). U IN TIME a PPL obvykle balíčky předávají i rodinným příslušníkům, Pošta většinou ne (pokud to nemáte domluvené). U Zásilkovny postačí sdělit heslo pro vyzvednutí zásilky (bylo vám zasláno emailem a SMSkou).
Kdybyste naopak chtěli zaručit, aby balík nemohl převzít nikdo jiný, zvolte osobní odběr nebo dodání do vlastních rukou u Pošty (za malý příplatek).


Reklamace a obchodní podmínky:

Pokud jste zvědaví, mrkněte se na info o reklamacích a  obchodních podmínkách.
Všechny ceny (poštovné i zboží) jsou konečné a uvádíme je vč. DPH.

 

Sortiment – jen ty NEJ:

Nikdo si nezakládá více na pečlivém výběru pomůcek než Růžový slon. Objednat si můžete pouze ty, které jsme sami vyzkoušeli. Mají nej poměr cena/výkon, dlouhodobě prověřené. Každá pomůcka má svůj význam. Nejsme Tesco, abychom měli všechno. Každý měsíc testujeme desítky novinek z celého světa, veletrhů i přímo od výrobců. Většinu však do nabídky nezařadíme. Zelenou dostanou jen novinky v něčem vyjímečné nebo lepší než současné modely. Postupně vyřazujeme hračky s horší spolehlivostí a recenzemi testerů. Zůstanou jen klenoty s vynikající hodnotou. Důkladně otestované, s výrobcem maximálně vyladěné, často přímo pro Růžového slona. Předem Vám řekneme, co čekat. A víte, že na vás vždy čekají skladem a při reklamaci budou hned na výměnu kus za kus.


Fakt jste dočetli až sem na úplný konec? Tak to gratulujeme, jste dobří! :)


Vytištěno z Růžového slona: https://www.ruzovyslon.cz/clanky/postovne-darky-zdarma/