3 NEJ zážitky – srpen 2017

Erotické hračky nemusíte používat vždycky jen klasickým způsobem, zkuste to jinak. Třeba jako zákazníci, kteří testují erotické pomůcky. Podívejte se na 3 nejlepší srpnové zážitky.

video: 3 NEJ recenze – srpen 2017


1. Anální kuličky Fun Factory B Balls Duo

3 NEJ zážitky – srpen 2017
Anální hračku už má dneska doma skoro každý. Jenže při sexu ji má většinou v zadečku jen jeden z páru. Pan „ToMisa“ s partnerkou si pořídili hned dvoje anální kuličky Fun Factory B Balls Duo a dali si při společných hrátkách do zadečku každý svoje. Proč zrovna kuličky B Balls? Uvnitř každé silikonové kuličky je ještě jedna odlehčená. Ty vytvářejí při aktivitě příjemné vlny a masážní pocity.

TIP: Na společné dovádění při sexu se hodí i anální kolík s kuličkou SilliconeBall.

ToMisa | hodnotí: 100 %

Jelikož rádi experimentujeme, tak jsme si dost hráli. Tuto hračku v análku já i přítelkyně a ona ještě v „julince“ vibrátor. Bylo to perfektní…

Minipříběh pro inspiraci:

3 NEJ zážitky – srpen 2017
To trojí laskání a důkladné vyplnění bylo neuvěřitelné. Ležela na břiše, pod klínem polštář a svého miláčka za sebou. Vnikal jí do pochvičky a ještě jí vibrátorkem masíroval lasturku. Oba měli přitom v sobě ještě anální kuličky – občas pohnul i s těmi jejími, když měl zrovna volnou ruku. Říkala si, jestli se někdy jednoho milování účastnilo tolik pomůcek najednou…


2. Masáž prostaty Prock

Masáž prostaty
Masáž prostaty si pánové většinou provádějí sami nebo s partnerkou. Pan Kachny to má ale vychytané. Zavede si vibrátor na masáž prostaty, sedne si do křesla a na koníčka si vezme svou partnerku. To je pak jízda!

Kachny (40 let) | hodnotí: 100 %

Velmi příjemný pocit při zavedení násobí vibrace. Ideální je po zasunutí si na něj sednout a buď partnerku vzít na koníčka nebo si to udělat sám. Orgasmus je pak maximální.

Minipříběh pro inspiraci:

3 NEJ zážitky – srpen 2017
Miloval ten pocit, když se nějaký anální vibrátor dostal přes jeho svěrač a začal mu vyplňovat zadek. Když se k tomu připojily vibrace, vždycky sebou trochu cukl a vzdychnul. Pomalu dosedl na křeslo. Zavřel oči a natáhl ruku do klína, aby si vibrátor trochu upravil. Někdo mu ale chytil zápěstí a položil si ho na prsa. Pak už mu obzor zahalila silueta Moniky, která na něj nasedla.


3. Silikonový vibrátor Borůvka II

vibrátor Borůvka
Víte, že 80 % vibrátorů nikdy nepřekročilo práh bytu nebo baráku? Borůvka sladké Michaely ale ložnici ještě nenavštívila. Vyváží ji totiž pořád někam na výlety. Třeba do lesa, na hory i do pole s obilím. Nejlepší to bylo posledně ve Vysokých Tatrách.

TIP: Moje oblíbené cestovní vibrátory

sladká Michaela (18 let) | hodnotí: 90 %

Borůvku si nemohu vynachválit. Partner je nadšený! Rádi ji používáme v ložnici, ale i v přírodě se hodí! Jsem ráda, že jsme vybrali právě Borůvku!

Minipříběh pro inspiraci:

3 NEJ zážitky – srpen 2017
Ukusovala hroznové víno a na její tváři se střídal stín se slunečním světlem, které hravě dopadalo mezi listy stromů a jezdilo jí po celém těle oděném jen v šortkách a tričku. Ucítila na noze hebký dotek, a když zaslechla bzučení, bylo jí jasné, že ji Petr hladí Borůvkou. Naklonila se k němu a objala ho stehny. Ranní dovádění se už zřejmě rozleželo a byl čas na kolo na čerstvém vzduchu.


TIP: Podívejte se na videa s testy pomůcek z tohoto článku:

Nudný a ohraný sex je zabijákem každého vztahu. Zkoušej, poznávej, objevuj nejen na sobě – je to na tobě!


Vytištěno z Růžového slona: https://www.ruzovyslon.cz/magazin/pomucky/nej-recenze-srpen-2017/