Do masa jen řízneš, pod stolem to slízneš | Steak & blowjob day 14. 3.

Valentýn, svátek zamilovaných, zná každý a muži se při něm snaží, i když je často otravuje. Měsíc po něm je ale řada na něžném pohlaví, aby oslnilo svou drahou polovičku. Jak překvapí kreativní manželka svého muže na Steak & blowjob day?

Do masa jen řízneš, pod stolem to slízneš

Dorazil z práce, odložil aktovku u věšáku a bez přemýšlení pověsil na věšák kabát, na jehož ramenou se ještě leskla tající směs vody a sněhu. Zul boty a odfrkl si, protože to byl dlouhý den. Když ale opět nasál vzduch, přidalo se k odéru dlaždiček na chodbě ještě něco. Nemohl si pomoci, ale cítil maso. Pečené maso.

Dokončil operace s oblečením a nakoukl do kuchyně. Tam na stole ležel kouřící talíř s opečenými bramborami, pivkem a propečeným steakem tlustým na několik prstů.
Jeho žena stála u linky a upíjela ze sklenky červené víno. Nic neřekla, jen mu pokynula rukou ke stolu. Zarazilo ho, že na sobě má černou masku. Až když usedl, uvědomil si, že maska není všechno. Měla na sobě kožený korzet, pevné kozačky na podpatku a paruku. Tvářila se sice mile, ale zároveň autoritativně. A měl pocit, že kdyby u jídla pípnul něco jiného než chválu, že dostane co proto. Pustil se do hostiny a k námitkám opravdu neměl důvod. Steak byl naprosto nedostižný a pivo jako křen.

Místo moučníku

Když dojedl a jen si užíval zlatavého moku, dopadla mu na rameno pevná ruka. Bez větší námahy ho i s židlí posunula po dlaždicích a pak sjela dlaní přes jeho košili až do klína a přes látku mu hnětla koule. Lehce ztuhl, protože se obával nějakého mučení, ale jen mu rozepla kalhoty a trochu silněji zmáčkla jeho macka, na kterého obratně nasadila erekční kroužek. Pak si ho vrazila až do krku a zatímco si užíval vlhké teplo jejích úst, ona mu jezdila rukou, kam jen dosáhla. Dlouho ale tohle laskání a mlaskání nevydržel. Rozdráždila ho samotná atmosféra i její drsnější přístup skutečné dominy. Netrvalo tedy dlouho a vybuchl jí v ústech, která se ukázala jako téměř bezedná.

Když zmalátněl, posadila se mu na klín, objala ho kolem krku a jen se mu dívala do očí. A její autorita ustupovala usměvavé tváři ženy, kterou tak dobře znal, ale podle všeho se v ní pořád skrývaly neprozkoumané hlubiny.

Poselství:

Láska může procházet žaludkem, ale přímou ochutnávku nic nepřekoná.


Testerka Veronika ví, jak se sluší a patří oslavit Steak & blowjob day


Vytištěno z Růžového slona: https://www.ruzovyslon.cz/muzi-bdsm-steak-and-blow-job-day/