Sexuální poloha: Padající vločky

… Když se Katka snažila vzpomenout si na uplynulou noc, vybavily se jí jen útržky. Ale věděla, že to bylo krásné. Jak ji Petr něžně svlékal a v momentě, kdy to ona i její tělo čekalo nejméně, do ní s totální sebejistotou pronikl a na nic se neptal. To bylo dobře. Neměla ráda muže, kteří se příliš ptají nebo u sexu příliš mluví…

Chtěla to dlouze, tvrdě a beze slov. Petr tyto požadavky splnil, když se svým žaludem dobýval mezi její stehna. „Velmi úspěšně a vynalézavě“, musela podotknout.

Jako kleště vypadáte,
jak do sebe zapadáte.
Jeho ruka na tvých hýždích
očekává věcí příštích.
Mezi stehna pronikne ti
manžel či muž od naproti.
A když už jste takhle spolu,
milujte se do vrcholu.

Sexuální poloha: Padající vločky

Popis:

Jde o druh pozice „z boku“ jen s tou změnou, že muž není přímo za partnerkou, ale natáčí se k ní kolmo. Jinak oba partneři leží víceméně na boku, respektive tak, jak jim to samozřejmě vyhovuje.

Tipy:

Tato poloha je jako stvořená nejen do postele. Zkuste si ji představit a následně vyzkoušet třeba při pikniku v přírodě na dece. Vyznavači tvrdšího sexu si také určitě užijí, muž si může ženu držet a různě přitahovat za vlasy, pokud je má dostatečně dlouhé.

Varianty:

Pro různou intenzitu i dobu průniku měňte úhly, v jakých jste k partnerce natočení. V přírazech vycházejte střídavě vstříc tomu druhému, takže aktivita nebude jen na partnerovi nebo jen na partnerce. Pokud se natočením svého těla dostane partner partnerce až za záda, může jí volnou rukou laskat a dráždit ňadra. Pokud má partnerka ráda dráždění nohou, je tato pozice pro muže velmi výhodná, protože má její stehna i lýtka stále velmi dobře na dosah.

Pomůcky:

Kromě penisu partnera přidejte we – vibe. Pokud má partnerka erotické spodní prádlo, sundejte jí jenom kalhotky a laskejte její ňadra přes podprsenku. Pánové si mohou zavést anální kroužek s vibrací, o kvalitní masáž prostaty budou mít postaráno.


Vytištěno z Růžového slona: https://www.ruzovyslon.cz/sexualni-poloha-padajici-vlocky/