Design a tvar
Tvar tohoto análního kolíku je standardní, tedy kónický. Spodní rozšířená část je zakončena patkou k lepšímu uchopení. Patka chrání i před uvíznutím v konečníku. Vrchní zúžená část je zakulacená pro bezbolestné a snadné zavádění. Nafukovací kolík je menší velikosti(rozměry jsou uvedeny níže). Při nafouknutí se zvětšuje především středová část. Tlak na sliznici je pozvolný, jeho intenzita je přímo úměrná počtu stisku balónku. Po nafouknutí není úplně souměrný, mrkněte se na fotky. Ono v přírodě není úplně souměrného skoro nic (podívejte se na svůj obličej nebo prsa). :)
Materiál
- Materiál (měkčená guma) se ve vyfouklém stavu zdá na dotek tvrdý a pevný
- Po nafouknutí balónkem je kolík velmi měkký a příjemný, přitom pevný základ zůstává, pouze kolem něj se vytvoří pružná a měkká bublina, která netlačí (viz. fotky).
Barva
- tělová – natural (černé provedení již není v nabídce)
Rozměry
- Délka anál. kolíku: 12 cm
- Délka bez patky: 9,5 cm
- Délka nafouknutého kolíku: 10 cm
- Průměr nafouknutého kolíku v nejširší části: 10 cm
- Průměr vrchní části: 2,1 cm
- Průměr střední části: 3 cm
- Průměr spodní části: 3,5 cm
- Hmotnost: 248 g
Vibrace
Napájení je na 2 AA baterie (tužkové).Kolík zapneme otočením regulátoru na ovladači. Můžeme si nastavit cca 3 stupně intenzity s poměrně výrazným rozdílem.Rozdíl mezi maximální a minimální intenzitou vibrace je jasně rozlišitelný. Kolík vibruje víceméně stejně intenzivně po celé ploše.
Hlučnost: Při maximální intenzitě vibrací mírně hlučný, nicméně srovnatelný s ostatními běžnými vibračními pomůckami.
Test výdrže baterií: na plný výkon kolík vibroval 10 hodin a 22 minut (silné vibrace), potom začaly vibrace slábnout a po dalších 2 hodinách a 17 minutách se vypnul úplně. Použili jsme obyčejné alkalické baterie značky Raver.
Lubrikační gely
Lubrikační gely – teoreticky můžete použít lubrikační gely na vodní i silikonové bázi, my však vřele doporučujeme pouze ty vodní. Oleje mohou časem poškodit materiál. Anální lubrikační gely a oleje jsou ideální.
Údržba
Nafukovací kolík není voděodolný a protože jde o multifunkční pomůcku (nafukování, vibrace), doporučujeme opatrnost při používání i údržbě. Anální kolík je odolný tělním sekretům, nicméně namáčení celé pomůcky ve vodě není vhodné. Samotný kolík bez části, kde jsou napojeny drátky, můžete s větší opatrností opláchnout pod teplou tekoucí vodou, lépe je však kolík pouze čistit vlhkým hadříkem. Dezinfekce a péče o erotické pomůcky – perfektní pomocník k údržbě vašich hraček. Hlavně dávejte pozor při střídavém používání análním a vaginálním – maximální hygiena je naprosto nutná.