Fun Factory vibrátory | RůžovýSlon.cz

Fun Factory vibrátory (nad 1890 Kč – dárek TOYBAG)

Ke každému vibrátoru a masturbátoru Fun Factory nad 1890 Kč přibalíme parádní designový TOYBAG (pytlík) v hodnotě 549 Kč na skladování. Fun Factory je německý výrobce erotických pomůcek. Zaměřuje se na prémiové produkty nejvyšší kvality, které vyrábí přímo na severu Německa ve městě Brémy. Byli jsme se podívat a mají to tam moc hezké. Hračky Fun Factory mohou chlubit certifikáty (TUV) a četnými oceněními za kvalitu, design i bezpečnost (Oeko-Test).
Náš tip (doporučujeme): venušiny kuličky Smartballs, vibrátor Tiger G5 a revoluční pulzátor Stronic Drei.

více

Dirk Bauer a Michael Pahl založili společnost Fun Factory v roce 1996. V té době si zákazníci mohli na trhu koupit jen realistické erotické pomůcky, které příliš nedbaly na eleganci a design. Začátky Fun Factory nebyly snadné, ale během 10 let získali na svou stranu tisíce spokojených zákazníků nejen z rodného Německa, ale i celé Evropy. V poslední době slaví úspěch i v zámoří a i my je máme moc rádi a připravujeme společně zajímavé věci. Získavají ceny kvality i designu a svým heslem Love yourself! dobývají svět.

Seřadit:
Kategorie
Ověřeno našimi zákazníky
  • můžu vrátit část zboží,které nebylo použito ale rozbaleno a požadovat jiné

    před 8 hodinami

  • první nákup a vše v pořádku, mohu vřele doporučit

    před 10 hodinami

  • nakupuji zde po několikáté a jsem moc spokojena. zboží super, rychlost super a vždy dostanete ještě nějaký milý dáreček

    před 11 hodinami

Poštovné
Odesíláme diskrétně

Nikde není uvedeno sexshop nebo
Růžový slon, pouze odesílatel: Adam Durčák, Havířov

Prodejna Havířov

U Nádraží 1204/2a Havířov - Šumbark, ČR
Po-Pá 8-19h, So-Ne 8-12h
tel. +420 596810697

Pro ženy
Pro muže
Všechny kategorie
Výrobci