Kondomy a prezervativy Pepino | RůžovýSlon.cz

Kondomy Pepino

Pepino je stoprocentní česká značka působící v regionu střední a východní Evropy. Pepino má oproti Durex kondomům intuitivnější obaly, kde již při pohledu nebo hmatu (díky 3D prvkům na obalech) můžete snadno zjistit, jaký kondom kupujete. Stejně jako kondomy Durex, jsou i Pepino kondomy vyráběny z přírodního latexu té nejvyšší kvality a jsou 100% elektronicky testovány. Obě značky umí potlačit přirozený gumový zápach přírodního latexu a kondomy tak příjemně voní. Jsou baleny v hliníkové folii s dvoustranou perforací pro snazší otevírání balení. Takže chobot nahoru a vzhůru do toho!

Náš TIP (doporučujeme): tlumivé Long Action, ztenčené Thin a kondomy s výstupky Pleasure.

více

Jak se kondomy Pepino vyrábí? Základem je zahřátý, tekutý latex. Do lázně se ponoří formy, na nichž se uchytí tenká vrstav latexu. Přidají se stabilizátory a vulkanizační činidla. Po fázi máčení se základy kondomů suší a celý proces se zopakuje. Kondomy Pepino se umývají, rolují, pudrují a vzniká lem na konci. Po důkladném otestování každého kusu na kovovém trnu zbývá kápnout lubrikant a zabalit do fólie. Další info najdete v článku Kondomy – od ovčích střívek k latexu.

Seřadit:
Skladem
Kategorie
Ověřeno našimi zákazníky
 • super byl to už třetí nákup a jako obvykle bez chyby rychlost dodání+diskrétní a komunikace vše na 100% obchod doporučuji takhle si dnes představuji internetový obchod mnozí by se podle vás mohli učit. ste super díky

  před 6 hodinami

 • diskrétnost

  před 16 hodinami

 • recenze, přehled , výběr

  Katie

  před 3 dny

Poštovné
Odesíláme diskrétně

Nikde není uvedeno sexhop nebo
Růžový slon, pouze odesílatel: Adam Durčák, Havířov

Prodejna Havířov

U Nádraží 1204/2a Havířov - Šumbark, ČR
Po-Pá 8-19h, So-Ne 8-12h
tel. +420 596810697

Newsletter

Přihlaste se pro zasílání zajímavých newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Pro ženy
Pro muže
Všechny kategorie
Výrobci