recenze : elektrosex Mystim Tension Lover | RůžovýSlon.cz

recenze : elektrosex Mystim Tension Lover

Peťánek (neregistrovaný) říká

Ano, s přístrojem jsem byl i venku, protože to je určitým způsobem vzrušující, jen je třeba dát pozor na knoflíky ovládání intenzity (na nechtěné pootočení).Používám i jiné pomůcky když jsem venku, ty ale nespadají do oblasti elektrostimulací, ale dají se vhodně kombinovat. Pokud chci zažít orgasmus, nasazuji si také preventivně preservativ.

Byl komentář pro vás přínosný?
6   Ano!
Bobr (neregistrovaný) říká

Zloušel někdo se zapnutým přístrojem jít ven?Napište svoje zážitky!

Byl komentář pro vás přínosný?
1   Ano!
Marta (neregistrovaný) říká

Konečně někdo napsal srozumitelně o co jde. Po přečtení článku jsme se s manželem konečně odhodlali a koupili si elektrostimulační přístroj se základní sadou elektrod na tělo.Dopadlo to tak, že za týden jsme si přikupovali dildo a za další týden nás to zcela pohltilo. Teď už si nedovedeme představit, že by nám přístroj s pomůckami doma scházel. Je to třeba opravdu vyzkoušet, jinak člověk nezjistí o co vlastně jde.Přeji mnoho krásných zážitků i ostatním.....

Byl komentář pro vás přínosný?
1   Ano!
Ála (neregistrovaný) říká

Také jsem neměla úplně jasnou představu, co se pod tím přesně skrývá a po přečtení tohoto článku mě to láká čím dál víc. Už jsme o tom mluvili i s partnerem, takže to vypadá, že si i my obohatíme sexuální život díky tomuto stroječku.

Byl komentář pro vás přínosný?
1   Ano!
Zuza (neregistrovaný) říká

Zrovna nedávno jsme to s partnerem zkoušeli a bylo to...těžko nějak popsat...Jde o hodně nevšední zážitek, ale velmi silný. Všem, kteří si chtějí trošku zaexperimentovat, doporučuju.

Byl komentář pro vás přínosný?
1   Ano!
Lul (neregistrovaný) říká

Moc se o tom nemluví, ale i věřím tomu, že je elektrosex stále oblíbenější. Mě to také láká, a i když jsem to nikdy nezkusila, věřím, že na to časem dojde...:)

Byl komentář pro vás přínosný?
1   Ano!

Přidat příspěvek

Nebude se zobrazovat!
Odesláním příspěvku berete na vědomí naše zásady zpracování osobních údajů.
Kategorie
Ověřeno našimi zákazníky
  • byl to první erotický e-shop na kterém jsem nakupovala. samozřejmě jsem byla i na jiných e-shopech, ale na růžovém slonovi mi přišlo všechno víc přehledné, intimnější.. vzhledem k tomu, že jsem stydlín, jsem si mohla v klidu všechno prohlédnout a prozkoumat a ani se mi moc nečervenali tváře. :d personál, který je ve videích je sympatický. líbilo se mi, že některá videa působí lehce jako teleshoping. člověk se dozvěděl vše, co potřebuje, ale zároveň se pobavil. no prostě jinde už nakupovat nebudu.. tedy, tento typ sortimentu. :)

    před 8 hodinami

  • asi nejlepší e-shop kde jsem zatím nakupovala, přišlo to rychle, bylo to kvalitně a diskrétně zabalené, samolepky a magnetky růžovýho slona už mam na lednici :)

    před 14 hodinami

  • velmi zajímavý a propracovaný eshop. obrovské plus je široká škála recenzí, videonávodů, kvalitních produktových popisů a podobně. je vidět, že za celým obchodem stojí skvělá parta lidí, které práce baví.

    před 16 hodinami

Poštovné
Odesíláme diskrétně

Nikde není uvedeno sexshop nebo
Růžový slon, pouze odesílatel: Adam Durčák, Havířov

Prodejna Havířov

U Nádraží 1204/2a Havířov - Šumbark, ČR
Po-Pá 8-19h, So-Ne 8-12h
tel. +420 596810697

Pro ženy
Pro muže
Všechny kategorie
Výrobci