4 NEJ recenze – říjen 2016

Které říjnové recenze mě nejvíce zaujaly? Medvídek v kabelce, dámská jízda s vibrátorem, Modrá ruka na dráždění análku a extra silné stříkání. Podívejte se na moje video!

video: Domča a 4 NEJ recenze – říjen 2016


4 NEJ recenze – říjen 2016

1. Vibrátor Blue Hand

Barbra (28 let) | hodnotí: 90 %

Jako výborná pomůcka se ukázal na dráždění manželova análku. Prstíky hladce zajedou a výstupky lze dráždit hráz či kuličky.

Minipovídka pro inspiraci:

Vzala ho do ruky a ujistila se o pevnosti i ohebnosti prstíků, jako když kontroluje správně nabitou zbraň. Pak došla k posteli, kde už čekal její manžel, nedočkavý a chtivý. Prstíky se zavrtaly do análku, výstupky bruslily po hrázi a narážely do varlat, zatímco z hrdla unikalo slastné mumlání.


4 NEJ recenze – říjen 2016

2. Ball Cinch kroužek

Marťa (36 let) | hodnotí: 90 %

Po nasazení na koule a zavedení do análku nádhera, tak silné stříkání jsem dlouho nezažil. Je trochu těžší ho nasadit, ale stojí to za to.

Minipovídka pro inspiraci:

Silikonový kroužek hladce obepnul jemnou kůži varlat, protože mu nevadily žádné chloupky a o nic se nezachytil. Chtělo to trochu cviku a praxe, ale efekt stál rozhodně za to. Když si to s kuličkami v análku a staženými varlaty udělal poprvé, sestřelil jeho výstřik i prázdnou plechovku od piva na nočním stolku.


4 NEJ recenze – říjen 2016

3. Prime Meridian – silikonový vibrátor (17 cm)

Arašíd | hodnotí: 100 %

Donese mě až do nebe. Rozhodně to nebude můj poslední. Kdo se nemůžete rozhodnout, tak bych řekla, že tenhle je jasná volba. Myslím, že ho pak vyzkouším i třeba s holkama, až si uděláme jednou pěknej večer!

Minipovídka pro inspiraci:

Všechny buňky její těla zpozorněly, pak se napnuly, a pak nechaly její nitro explodovat v supernově orgasmu, který neměl obdoby. Tenhle růžový kousek bude mít čestné místo v její sbírce. Dokonce i po čistě dámském večeru, kdy byl podroben důkladnému ozkoušení, byl stále při síle a vždy připraven k akci.


4 NEJ recenze – říjen 2016

4. Kroužek vibrační Medvídek

pan Jozef (30 let) | hodnotí: 90 %

Vibračná časť je samostatne, je to super malá pomôcka do vrecka, neustále so sebou, keď treba.

Minipovídka pro inspiraci:

Už poněkolikáté ho během sexu rozebral a zase složil, podle toho, jestli dráždil partnerku při styku, nebo jí jen jezdil vibrátorkem mezi nohama nebo přes bradavky. Tahle kombinace už se stala prodloužením jeho vlastních prstů, o to více, že si ji mohl vzít kamkoli s sebou. Do jedné z jeho stále přítomných přídavných kapes tak přibyl nový stálý rezident.


TIP: Podívejte se na videa s testy pomůcek z tohoto článku:

Nudný a ohraný sex je zabijákem každého vztahu. Zkoušej, poznávej, objevuj – je to na tobě!


Vytištěno z Růžového slona: https://www.ruzovyslon.cz/magazin/pomucky/nej-recenze-rijen-2016/