SEXUÁLNÍ POLOHA: Lodička

…Upřímně, nečekal, že to dneska skončí sexem. Ale samozřejmě mu to nevadilo. Komu by taky ano, že? Teď se na něm jeho přítelkyně pohupovala, jako na japonské lodičce na horském jezeře. Každou chvilku měl trochu strach, že z něj spadne a praští se přitom o noční stolek.

Ale tím to bylo zajímavější. Chtělo to po něm věnovat aktu lásky více pozornosti. A on věnoval svojí milé i sobě pozornost na nejvýše rád. Takže nelenil a opět chytil její boky a trochu zrychlil jejích vzájemné pohupování. Odměnou mu bylo zasténání a dotek vlasů na jeho hrudi…

Pohupuješ se na přídi,
zbytek tělo tvé zařídí.
Já jsem tvoje hladina,
Jezera, co usíná.
Vlníme se oba stejně
a tebe se dotknu jemně.
Sedíš na mně jak na trůně,
když operuji v tvém lůně.

SEXUÁLNÍ POLOHA: Lodička

Popis:

Muž leží na zádech, žena na něj nasedne čelem k jeho obličeji. Chodidla si opře o partnerova ramena nebo položí na podložku. Muž si ženu přidržuje za boky nebo zadeček. Pokud si v této poloze udržíte rovnováhu, čeká vás mnoho smyslnosti.

Tipy:

Zkuste milování jen pohupováním, ne mohutným přirážením. Jako kdybyste skutečně byli na hladině jezera a jen vlny ovlivňovaly váš pohyb. Pánům lze doporučit něco pod hlavu, protože jinak vás bude za chvilku hrozně bolet krční páteř.

Varianty:

Ruce a natočení těla dělají divy. Naklánějte se do stran, dopředu i dozadu a testujte různé úhly. Dámy střídejte leh na zádech a přímý sed – průnik bude vždycky trochu jiný.

Pomůcky:

Na ruce toho tu moc nebude, ale zkuste stimulační kroužky na penis, silikonový vibrující kroužek či pro pány kroužek s anální vibrací. Lubrikant s vůní a příchutí se také neztratí, abyste při otáčení se a posouvání krásně klouzali.


Vytištěno z Růžového slona: https://www.ruzovyslon.cz/sexualni-poloha-lodicka/