Erekční kroužky Elephant Rings

239 Kč vč. DPH
Skladem > 5 ks
Expedujeme ihned

Doprava zdarma nad 1400 Kč
Do 1400 Kč - výdejní místa od 35 Kč
Platba předem 69 Kč, dobírka 99 Kč

 • Tři kroužky v sadě
 • Pružný, odolný materiál
 • Výstupky po obvodu
 • Variabilní použití
 • Pevná erekce i nové pocity
 • Nemusí stahovat na 100%
Příběh produktu :
Po druhém kole plném vášně mu ho Katka pusou postavila, navlékla pružný kroužek a roztouženě vystrčila zadeček. Zjistil překvapeně, že může pokračovat směle dál!

Znáte způsob, jak si pojistit erekci a ještě si více užít sex? Jednoduchý trik a penis zůstane pevný, nalitý krví a citlivý. Snačí nasadit jeden či více kroužků za žalud, šourek či ke kořeni penisu. Oddejte se objevování nových pocitů.

Nejprodávanější sada tří erekčních kroužků různých velikostí. Ideální pro zpestření sexu i pro ty, kteří nemají problém s erekcí - kroužky totiž mají výstupky, které stimulují muže i ženu. Zkuste kroužky použít třeba pro zaškrcení šourku nebo hned za žalud. Vyrobeny jsou z poddajného a pružného silikonu. Přestože jsou odolné a úspěšně prošly naším testováním, nevydrží věčně. S kroužky nedoporučujeme používat silikonové lubrikanty (sáhněte raději po těch na vodní bázi) a raději je příliš nenatahujte (ideálně vždy jen tolik, kolik je třeba pro nasazení).

Každý erekční kroužek je na několika místech rozšířen v dráždivé kuličky, které zvyšují stimulaci. Pružný materiál umožňuje nasazení na penis skoro každé velikosti, můžeme použít i všechny tři kroužky najednou (za varlata, ke kořeni penisu a za žalud...), nebo pro větší tlak jeden kroužek nasadit dvojitě. 

Pozn.: Od 2014 zasíláme vylepšenou verzi kroužků jiného výrobce. Jsou pevnější, více stahují a mají lepší dílenské zpracování. Vše ostatní (počet, rozměry) zůstává stejné.


Otestovali jsme:

Adam - majitel Ruzovyslon.cz:  hodnocení 90%     
adam_nahled.jpgVybrat erekční kroužek není snadné. Existuje sice hodně druhů, ale ne každý Vám bude vyhovovat. Ty nastavitelné často škrtí a nedrží stažené, silikonové jsou zase určeny na určitý průměr penisu. Tato sada je takový zajímavý kompromis - díky třem velikostem si člověk lépe vybere. Ony ty velikosti jsou vlastně jen dvě - střední a velký kroužek mají +- stejný vnitřní průměr, liší se jen v síle materiálu. Ten „největší” stahuje více. Fajn je, že se spolu dají kombinovat. Já s erekcí bězně problémy nemívám, nicméně při použítí těchto kroužků cítím, že je penis pevnější, citlivější a cítím více vjemů. Tyto kroužky nejsou dokonalé, ale mají hodně dobrý poměr ceny/užitná hodnota, za nevelký peníz si každý může vyzkoušet, co erekční kroužky dělají.
TIP 1: Zajímavé pocity mám při nasazení velkého nebo prostředního z kroužků až za šourek (velký více stahuje).
TIP 2: Jedním kroužkem zkuste stáhnout jen šourek bez penisu (jako na videu s Kamilou)  
TIP 3: Zkusil jsem nasadit nejmenší kroužek hned za žalud. Tohle nejde dělat s jinými kroužky, které jsem testoval, protože nejsou tak tenké. Pocit je pro mě hodně zajímavý a na své si přijde i partnerka.
TIP 4:
Kroužky se lépe sundávají, když jsou navlhčené lubrikačním gelem (hlavně ten malý za žaludem), případně aspoň navlhčené vodou.
TIP 5:
Je lepší se předem oholit na příslušných místech :)
 
Kvalita: Dělal jsem doma test odolnosti kroužků na sadě, kterou už máme nějaký ten pátek doma. Každý z nich jsem nasadil a sundal 100x na velké dildo s varlaty a všechny to přežily bez známek poškození (připravujeme video s podobným testem). Nicméně materiál má své limity a při nasazování je lepší je natahovat jen tak, jak je pro nasazení nutné, ne více. Občas se setkáváme na eshopu (viz. hodnocení zákazníků) i v prodejně s tím, že kroužek praskne. Stává se to i u dražších modelů, materiál prostě nevydrží všechno, hlavně když se natahuje více než je nutné pro nasazení. Pozn. nový model od 2014 je vyroben z pevnějšího materiálu a vydrží ještě více.

Kamila (viz. video): hodnotím 90% 
holka_mala.jpgHodnotíme s manželem kladně. S kroužky jsme si pěkně vyhráli. Nasadili jsme jeden, dva i všechny tři najednou, možností je hodně (penis, žalud, pytlík...). Trošku jsme se báli, že se kroužky roztrhnou, ale bez problémů vydržely, jsou hodně pružné.

K čemu je erekční kroužek dobrý?

Všeobecně jsou kroužky určené pro zvýšení stimulace partnerky nebo ke zlepšení/udržení erekce. Erekční kroužky Elephant ring patří do druhé skupiny, můžou však zároveň dráždit partnerku výstupky. Erekční kroužek se nasadí na kořen penisu v okamžiku, kdy je dosaženo pevné erekce. Pokud nemá muž erekci, je nutné použít vakuovou podtlakovou pumpu. Je-li kroužek dobře nasazen a dostatečně stahuje (zabraňuje odtoku krve z topořivých těles v penisu), pomáhá udržet pevnou erekci.

Doba použití
: kroužek nenechávejte nasazen na penisu nikdy déle než 10minut. Díky snížení průtoku krve v penisu hrozí po 15 minutách poškození funkce. Ideální je vždy po 5-8 minutách kroužek sundat a menší pauzu využít třeba pro stimulaci partnerky...

 

Možné způsoby použití:

 • Jeden kroužek u kořene penisu: nejběžnější použití, podle průměru penisu zvolte vhodnou velikost kroužku, možno nasadit i dvojmo, nejlepší na udržení erekce
 • Jeden kroužek pod žaludem: ideální obvykle nejmenší kroužek, stimuluje muže i ženu při sexu, nemá vliv na erekci
 • Jeden kroužek za varlaty i s penisem: příjemně stahuje šourek, nepřímo stimuluje citlivou oblast hráze, má vliv na erekci
 • Jeden kroužek jen šourek: příjemně stahuje šourek, nemá vliv na erekci
 • Dva nebo tři kroužky po celém penisu:  kombinace výše uvedených způsobů

 

Jak kroužky použít:

Základem je plně ztopeřený penis. S tím pomůže nejlépe šikovná partnerka nebo vakuová pumpa. Potom ke kořeni penisu navlékneme erekční kroužek, nejlépe trochu navlhčený lubrikačním gelem na vodní bázi, aby se později lépe sundával. Kroužek pomůže udržet stávající ztopoření penisu, ale je nutné určité vzrušení. Když jsme testovali kroužky a jejich vliv na erekci, žádný model (včetně těch super stahujících nebo dvojitě nasazených) neudržel 100% pevnou erekci, pokud se u toho tester díval na třeba na fotbal. Penis byl výrazně pevnější než v klidovém stavu, ale zcela pevná erekce nevydržela. Stačí ale jen trochu vzrušení a erekce vydržela. Kroužek nenechávejte nasazený na penisu (za varlaty, za žaludem) déle než 10 minut!

TIP na gel:
penis i kroužky před nasazením natřete lubrikačním gelem (doporučujeme gel na vodní bázi - silikonové oleje mohou poškodit materiál kroužku). Budou se lépe nasazovat, sundávat a použití bude příjemnější. Pokud nemáte po ruce gel, použijte aspoň trochu vody.  Když jsme natáčeli testovací video, kde já (Adam) 100x nasazuju kroužky na velké dildo, první dvě nahrávky byly „na sucho” a bylo to trápení. Když jsme však dildo na začátku jednou namazali Gelem Natural a v průběhu ještě občas namočili do misky s vodou (aby gel rychle nevyschul), nasazování šlo skoro samo...  :)

 Velikost:

 • průměr menšího před a po maximálním natažení: 1,8 cm + 7 cm
 • průměr středního před a po maximálním natažení: 2,3 cm + 10 cm
 • průměr většího před a po maximálním natažení: 2,3 cm + 10 cm

 

Materiál:

Velmi měkký silikon, pružný, snadno lze navléct i na ruku. Pozor však na zbytečné natahování, může prasknout. Prostřední kroužek můžeme nasadit i dvojitě (stahuje potom velmi silně). Vůně materiálu je standardní tzn. bez parfemace, téměř není cítit.

 

Údržba, vodotěsnost:

Kroužky jsou plně vodotěsné, můžeme je používat ve sprše i vodě. Po použití je omyjte vodou a mýdlem a nechejte oschonout. Žádnou speciální úržbu nepotřebují :)

 

Lubrikační gely:

Doporučujeme používat pouze lubrikační gely na vodní bázi, silikonové přípravky mohou poškodit samotný kroužek.


Náš TIP (na vlastní riziko a bez záruky)

Dle slov jednoho zákazníka (po cukrovce) a dalších (vážných) komplikacích, který erekce už nedosahoval, mu pomohla právě kvalitní vakuová pumpa (zdaleka ne každá dobře saje!) a tato sada kroužků. Kroužky ovšem nasazoval dvojmo (tn. otočit tak, aby z něj byly jakoby "dva kroužky"). Potom stahují velmi silně, penis je velmi tvrdý, lezou ven žíly, ovšem pozor, kroužek může prasknout a také stáhnutí může být silné (určitě nepoužívat u malého nebo středního). 

Podobný model:

krouzky_srovnani.jpgV nabídce máme i podobný model - sadu dvou černých kroužků Hard Boy. Jsou lepší kroužky Hard Boy nebo tyto tři fialové Elephant Ring? Oba modely fungují na stejném principu, konstrukčně jsou také podobné. Prostě pružný kroužek, který stahuje penis. Ale při použití přeci jenom rozdíly poznáme. Zatímco jsou Hard Boy širší a více stahují, fialové Elephant Ring s tenkým obvodem se více hodí na klasické zaškrcení
Nejlepší je pořídit si obě dvě sady. Jsou za lidovou cenu, navozují odlišné vjemy, užijete si s nimi více legrace a hlavně se dají dobře kombinovat všechny dohromady. :)


Další foto
 

video: Dominika v prodejně + erekční kroužky

 

video: Dominika ukazuje použití erekčního kroužku a vakuové pumpy

 

video: Kamila s manželem testují erekční kroužky

 

video: Adam v prodejně testuje odolnost erekčních kroužků


 
Hodnocení majitelů: 88 % z 100 % - zboží hodnotilo 117 majitelů
Moulis (před 10 dny)  ~ Věk: 58 ~  Hodnocení: 100 %

Klady: pružný materiál

Zápory:

Pomůcku používáme společně jako pár

Velmi příjemné a snadné používání. Dlouhodobá životnost. Více variací použití. Užijí si oba partneři. Přijatelná cena.


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • 0   Ano
Hell (před 13 dny) Hodnocení: 100 %

Klady: Příjemný a poddajný materiál :)

Zápory:

Pomůcku používáme společně jako pár

Nejlepší je použít všechny najednou-ze začátku se partner trochu bál, ale ani se nenadál a navlíkla jsem mu je, ten první pusou :) Rozrajcovalo to nejen partnera,ale i mě :)


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • 0   Ano
lyrixx (před 13 dny)  ~ Věk: 23 ~  Hodnocení: 100 %

Klady: Dobre drzi , perfektne zaskrcuji

Zápory: Neexistujou

Pomůcku používáme společně jako pár

S produktem jsme se zenou velice spokojeni. Ma to snadne nandavani , nesklouzavaji a perfektne zaskrcuji. Asi nejlepsi co jsme kdy meli moznost vyzkouset takze davam 100 %


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • 0   Ano
Wonders (před 30 dny)  ~ Věk: 32 ~  Hodnocení: 90 %

Klady: Příjemný na těle, tři velikosti, super cena

Zápory: Při velkém natažení praskne, podobné velikosti

Pomůcku používáme společně jako pár

Já pozoroval delší a hlavně pevnější erekci a manželce se k tomu všemu líbí výstupky které jí dráždí. Myslím si že je to super věc za ár korun. Užijete si oba jinej rozměr sexu.


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • 0   Ano
wewe (před měsícem)  ~ Věk: 31 ~  Hodnocení: 100 %

Klady: odolný materiál, dobře udržuje erekci a zároveň dráždí partnerku

Zápory: nejmenší kroužek může být pro někoho příliš těsný

Pomůcku používáme společně jako pár

Kroužky dobře plní svou funkci. A to nejen coby zpestření, ale v určitých případech mohou i pomoci. Osobně jsem měl občas problém s dosažením orgasmu při klasickém styku s partnerkou, při použití kroužku se mi ale zatím "zadařilo" pokaždé :-)


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • 0   Ano
Mišmar (před měsícem)  ~ Věk: 23 ~  Hodnocení: 80 %

Klady: Tvrdší a citlivější penis

Zápory: Buďte opatrní při nasazování, žádný spěch

Pomůcku používáme společně jako pár

S přítelem rádi zkoušíme nové věci, proto jsme se rozhodli rozšířit naši sbírku


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • 0   Ano
sorry (před měsícem)  ~ Věk: 66 ~  Hodnocení: 90 %

Klady: prodloužení erekce

Zápory: omezuje krevní oběh v údu, doba trvání použití max 10-15 min.

Pomůcku používáme společně jako pár

Velmi dobré, nutné užívat v kontextu s citlivým vztahem k ženě. Nedoporučuji používat jinak, než předpisuje návod výrobce, t.j. u kořene údu, jinak hrozí nebezpečí, zvláště v kombinaci s gelem, sesunutí z údu a zanechání v pochvě.


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • 0   Ano
michelle (před měsícem)  ~ Věk: 50 ~  Hodnocení: 100 %

Klady:

Zápory:

Pomůcku používáme společně jako pár

Je to velice prijemna malickost, ktera dodava sexu uplne jiny rozmer... prijemne pro oba, pro partnera i pro me.


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • 0   Ano
Milouš (před měsícem)  ~ Věk: 26 ~  Hodnocení: 100 %

Klady:

Zápory:

Pomůcku používám sám i s partnerem

Dají se hodně natáhnout. Příjemné. Při použití všech třech: u kořene, varlat a penisu, je výsledek nejlepší :-)


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • 0   Ano
koloušek (před 2 měsíci)  ~ Věk: 46 ~  Hodnocení: 100 %

Klady: splnil očekávání

Zápory: nejsou

Pomůcku používáme společně jako pár

jen kladné,splnil to co jsem čekal s partnerkou nadmíra spokojenosti,supr sex dlouhej a stale tvrdej


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • 0   Ano
shm (před 2 měsíci) Hodnocení: 100 %

Klady: Pruží, neškrtí, neprekáží

Zápory:

Pomůcku používáme společně jako pár

Není žádný problém, ani při nasazování ani při sundání. Během sexu funguje tak jak je napsáno, tže vše ok


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • 0   Ano
pino (před 2 měsíci)  ~ Věk: 51 ~  Hodnocení: 100 %

Klady: Déle trvající erekce.

Zápory:

Pomůcku používáme společně jako pár

Jenom radost. ...................................................


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • 0   Ano
pavla (před 2 měsíci)  ~ Věk: 37 ~  Hodnocení: 10 %

Klady: Neni problém s nasazením

Zápory: Kroužky z penisu padají,zůstávají v pochvě

Pomůcku používáme společně jako pár

Použili jsme je jen jednou,skoušeli jsme je umístit za žalud a ke kořenu,ale vždycky sklouzly,žádný větší rozdíl nebyl poznat,ani z mé ani z partnerovy strany,


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • 0   Ano
Laďa (před 3 měsíci)  ~ Věk: 63 ~  Hodnocení: 10 %

Klady: příjemný materiál

Zápory: kroužky k ničemu, vůbec bohužel nestahují, vyhozené peníze- bohužel.

Pomůcku používám sama i s partnerem

Kroužky z velmi slabého materiálu, a boužel vůbec nestahují, tudíž naprosto neúčinné!!! Škoda peněžních prostředků.


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • 0   Ano
Míša a Míša (před 3 měsíci)  ~ Věk: 32 ~  Hodnocení: 90 %

Klady: příjemný materiál Pružnost Cena

Zápory:

Pomůcku používáme společně jako pár

Spíše spokojenost, nevýhodou jsou menší výstupky,tudíž dráždivost pro partnerku. Partner je spokojen.


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • 0   Ano
Pavlikppp (před 3 měsíci)  ~ Věk: 33 ~  Hodnocení: 60 %

Klady: 3 kusy v balení, různé velikosti

Zápory: Málo těsné

Pomůcku používáme společně jako pár

Při požití podle návodu na obalu ten nejmenší kroužek sklouzl a zůstal v partnerce. Naštěstí šel jednoduše najít a vyndat :-D


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • 0   Ano
Roman (před 3 měsíci)  ~ Věk: 39 ~  Hodnocení: 90 %

Klady: Dobrá cena,perfektní roztažnost.

Zápory: Zatím jsem žádné nepozoroval

Pomůcku používáme společně jako pár

Příjemný pocit utažení,zatím jsme spokojeni,časem se uvidí,kolik toho vydrží,ale to není důležité za tak dobrou cenu si klidně objednám nové.


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • 0   Ano
mohule (před 3 měsíci)  ~ Věk: 41 ~  Hodnocení: 100 %

Klady: příjemný materiál, kroužky opravdu udrží erekci

Zápory:

Pomůcku používáme společně jako pár

Manžel je s kroužky maximálně spokojen, jen nás trošku zarazilo, když při nasazeném kroužku pod žaludem a použití lubrikantu kroužek sklouzl z penisu a zůstal ve vagíně :-) Ale nakonec se z hledání kroužku stala příjemná hra, takže super :-D


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • 0   Ano
Libor (před 3 měsíci)  ~ Věk: 34 ~  Hodnocení: 100 %

Klady: cena , kvalita, zážitek

Zápory:

Pomůcku používáme společně jako pár

První kroužky a jsou supr, manželka si s nimi vyhraje a já mám pevnější pocit . Určitě pokud začínáte, tak jsou dobrou volbou a koukněte na videa jako motivaci.


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • 0   Ano
David (před 4 měsíci)  ~ Věk: 35 ~  Hodnocení: 90 %

Klady: příjemný pro nás oba,vynikající doplněk

Zápory: žádný

Pomůcku používáme společně jako pár

Dobrá pomůcka,penis zůstane dlouho stopořen,jen by výstupky mohly být větší ,aby lépe dráždily partnerku


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • 0   Ano
DRŽÁKY (před 4 měsíci)  ~ Věk: 50 ~  Hodnocení: 100 %

Klady: Drží partnerovu erekci.

Zápory: Žádné jsem nezjistila.

Pomůcku používáme společně jako pár

Při správném používání jsou vibrační kroužky DRŽÁKY partnerovy erekce:-) Když partner nedosáhne dostatečné erekce před stykem, tak vám zaručeně kroužky "DRŽÁKY" pomohou.Penis vydrží ztopořený velmi dlouho a žena tak dosáhne kýženého vyvrcholení:-):-)


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • 0   Ano
Vojta (před 4 měsíci)  ~ Věk: 43 ~  Hodnocení: 50 %

Klady: Dobře se navléká.

Zápory: Moc nestahuje, nutno obtočit dvakrát, ale to je někdy až moc.

Pomůcku používám sám

Myslím, že existují lepší výrobky, které zajistí lepší stáhnutí penisu pro delší udržení erekce, aniž by penis ihned zmodral, např. po dvojitém obtočení - protože jednoduché nasazení zkrátka nestačí. :D


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • 0   Ano
Petr (před 4 měsíci)  ~ Věk: 37 ~  Hodnocení: 100 %

Klady: Příjemný materiál, neutrální vůně, skvělá kombinace všech tří kroužků najednou

Zápory: je nutné použít všechny tři kroužky k dosáhnutí pevnějšího stisku

Pomůcku používáme společně jako pár

S partnerkou je super vymýšlet a kombinovat jak kroužky nasadit. Kroužky jsou tři v balení a tak variant je mnoho. :-) Pro partnerku příjemné vroubky po obvodu kroužků. Po nasazení kombinace všech tří kroužků najednou se docílí žilnatého penisu.


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • 0   Ano
Havran (před 4 měsíci)  ~ Věk: 50 ~  Hodnocení: 30 %

Klady: spolehlivě drží ztopoření

Zápory: na to jak málo vydrží poměrně vysoká cena

Pomůcku používáme společně jako pár

Poměrně dobrá pomůcka, ale za ty peníze bych si přestavoval poněkud více kusů, jelikož jejich životnost je dost krátká .


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • 0   Ano
Dejv (před 4 měsíci)  ~ Věk: 23 ~  Hodnocení: 80 %

Klady: Příjemný materiál. Delší erekce. Pevnější a tvrdší penis. Intenzivnější prožitek.Variabilní užití kroužků.

Zápory: Nelze užívat po delší dobu styku.Zaškrcení varlat nemusí být pro každého příjemné.

Pomůcku používáme společně jako pár

S kroužky jsem spokojen jak já, tak i partnerka. Rádi zkoušíme nové věci a tyto kroužky nám poskytly nové pocity, ale i intezivnější a procítěnější sex. Partnerce se líbí spoustu možných variant, jak jde kroužky použít.


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • 0   Ano
§emjentva (před 4 měsíci) Hodnocení: 100 %

Klady: velmi pružné cena v balení jsou tři velikosti silná erekce a delší výdrž

Zápory: malé výstupky - nevýhoda pro ženu

Pomůcku používáme společně jako pár

V balení jsou tři velikosti kroužků, což je praktické a dají se použít i všechny tři najednou. Pocitově velmi stahují a jsou dost pružné, silná, pevná a dlouhá erekce je zaručena :) Jen výstupky by mohly být větší, aby více dráždily i ženu. Jinak za tu cenu je to to nejlepší, co můžete koupit do začátku :)


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • 0   Ano
Jana (před 5 měsíci)  ~ Věk: 38 ~  Hodnocení: 100 %

Klady: pružný příjemný materiál, jednoduché použití, dobrá cena

Zápory: pozor ať nezůstane uvnitř :-)

Pomůcku používáme společně jako pár

Při první použití jsme zkusili hned navléknout všechny najednou a miláček byl překvapen, jak to úžasně funguje. Museli jsme si dát pozor na čas, aby nebyl celý fialový. Stalo se nám i nemilé překvapení, když jsme dali kroužek za žalud zůstal uvnitř a "lovení" nebylo moc příjemné. Jsme moc spokojeni a krásně to prodloužilo naše milování.


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • 0   Ano
mp (před 5 měsíci)  ~ Věk: 28 ~  Hodnocení: 100 %

Klady: skvělá pomůcka na udržení kvalitní erekce

Zápory:

Pomůcku používám sám i s partnerem

chtěli jsme vyzkouše něco nového a tak jsme si objednali tento produkt a nevěřili jsme že to bude možné, erekce vyrdží fakt dlouho a sex s nimi je opravdu velké vzrušení


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • 0   Ano
ciri (před 5 měsíci)  ~ Věk: 46 ~  Hodnocení: 90 %

Klady: velice sympatický materiál

Zápory: -

Pomůcku používáme společně jako pár

byl to dárek ze zvědavosti a pro zpestření, spokojenost na obou stranách :D, jednoduchá manipulace, kroužky splnily očekávání...


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • 0   Ano
valburga (před 6 měsíci)  ~ Věk: 40 ~  Hodnocení: 90 %

Klady: Silnější a déletrvající erekce, dráždění partnerky

Zápory: nevim

s kroužky je to zase něco nového, oběma se nám to líbilo a používáme je při sexu často. doporučuju všem, co hledají nové zážitky;-)


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • 0   Ano
pupik705 (před 6 měsíci)  ~ Věk: 62 ~  Hodnocení: 80 %

Klady: prijemny material

Zápory:

než se to človek naučí používat chvíli trvá ale pak je to fajn,a je pravdou ze se musi máznout gelem de to líp dolu


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • 0   Ano
m (před 6 měsíci)  ~ Věk: 25 ~  Hodnocení: 100 %

Klady: výborně zpevní erekci

Zápory:

Dlouhý sex s pevnou erekcí, občas přerušený sundáním kroužku (aby nedošlo k jeho kompletnímu odkrvení:)). Menší citlivost na partnerově straně - delší sex pro mě!


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • 0   Ano
H+J (před 6 měsíci) Hodnocení: 100 %

Klady: super,úžasné

Zápory: žádné

Byl to dárek pro muže.Nejprve koukal nedůvěřivě , ale po prvním vyzkoušení jsme nadšeni oba dva. Vzrušující ,prostě nádhera,spokojenost.Moc děkuji za zaslání dárečků ,moc nás potěšily.


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • 0   Ano
Ina (před 7 měsíci)  ~ Věk: 21 ~  Hodnocení: 100 %

Klady: příjemný materiál cena

Zápory: žádné jsme zatím neobjevili

Přítel je naprosto spokojen. A já prakticky taky. Kroužky krásně zpevní erekci a já si můžu vesele řádit, dokud síly stačí :-). Navíc je pak penis citlivější, což má svý nesporný výhody nejen pro partnera O:-)


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • 0   Ano
helen (před 7 měsíci)  ~ Věk: 30 ~  Hodnocení: 90 %

Klady: kroužky jsou z příjemného materiálu, snadná manipulace

Zápory: zatím žádné

Kroužky jsme s přítelem vyzkoušeli teprve dvakrát. Když jsem je objednala a navrhla použití, nebyl moc nadšený. Objednala jsem je jako zpestření a myslím, že nakonec jsme si je užili oba dva. Oceňili jsme jejich různou velikost a tím i použití.


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • 0   Ano
Bořek Stavitel (před 9 měsíci)  ~ Věk: 30 ~  Hodnocení: 70 %

Klady: snadno se čístí, snadno navléká

Zápory: u menších rozměrů vybavení ne scela těsní

Je to fajn zpestření, erekce silnější a pánské vybavení větší. Záleží však na průměru Vašeho přirození, pro průměr 3,2 je škrtící účinek nedostatečný.


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • 0   Ano
čilý důchodce (před 9 měsíci)  ~ Věk: 64 ~  Hodnocení: 100 %

Klady: jsou tak akorát

Zápory: žádné

jeden na šourek, dva na kořen penisu + v kombinaci s kroužky Hard Boy za žaludem vše pod prezervativem nemají chybu, partnerka hodnotila velice dobře


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • 2   Ano
Tom (před 10 měsíci)  ~ Věk: 31 ~  Hodnocení: 90 %

Klady: 3 najednou, snadne nasazeni

Zápory: Praskaji

Vyborna zalezitost, pouzivam s oblibou, navic je penis pekne pevny a nabehly. Rychlejsi ucinek nez z pumpy a fakt bavi.


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • -3   Ano
Domča (před 10 měsíci)  ~ Věk: 21 ~  Hodnocení: 90 %

Klady: výběr velikostí

Zápory: zatím žádné(tedy alespoň pro mě)

Kroužky jsou super pomůcka pro spestření,já zaznamenala patrné zvětšení přítelova přirození a příjemné dráždění díky výstupkům po celé jejich délce.Super ke použít ke všechny naráz,bohužel nejde používat moc dlouho,přítel si potom stěžoval na škrcení takže jen opravdu těch 10minutek co uvádíte :-)


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • -2   Ano
vojacb (před 11 měsíci) Hodnocení: 100 %

Klady:

Zápory:

výborně se nasazuje, neškrtí, vyhovuje mě i partnerce. Příjemný, pružný materiál, nehrozí přetržení... cenově přijatelný spolu s dodatečnými hračkami výborně doplňuje prožitek při milování


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • -1   Ano
Jeden (před 11 měsíci)  ~ Věk: 66 ~  Hodnocení: 100 %

Klady: velmi příjemný materiál, výhodou jsou 3 velikosti, funguje to, 100% spokojenost

Zápory: žádné

Velmi příjemný materiál, výhodou jsou 3 velikosti, 100% spokojenost. Dodávka byla realizována velmi rychle, dobrá cena, diskrétnost.


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • -2   Ano
Jiří (před 11 měsíci)  ~ Věk: 26 ~  Hodnocení: 90 %

Klady:

Zápory:

Při nasazování jsem se bál, že kroužky prasknou, ale vydržely a určitě stojí za to je vyzkoušet. Pro intenzivnější sexuální zážitek je to to pravé :)


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • 0   Ano
Borek (před 11 měsíci)  ~ Věk: 55 ~  Hodnocení: 100 %

Klady: Možná variabilita použití Neškrtí jako jiné kroužky Není nutno tak moc gelovat

Zápory: Nenašel jsem

Splnily očekávání, zpestřili parntnerský sex, nezabírají moc místa a jsou tedy rychle dostupné při cestování, partnerce se velmi líbí


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • -1   Ano
Katka (před 12 měsíci)  ~ Věk: 22 ~  Hodnocení: 80 %

Klady: pružný materiál, dobře se nasazují, příjemné výstupky a pěkná cena

Zápory: ne úplně odolný materiál- jeden z kroužků asi brzy praskne

Kroužky jsme zkoušely poprvé a moc nám vyhovovali- mně velmi příjemné výstupky po obvodu kroužků a přítelovi jejich mírné sevření, které ale podle jeho slov bylo až moc mírné... Přesto jeden z kroužků už spěje k prasknutí, naštěstí další dva jsou pořád v pohodě. Takže jinak jsme spokojeni. ;)


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • -1   Ano
K.R.T. (před 12 měsíci)  ~ Věk: 28 ~  Hodnocení: 100 %

Klady:

Zápory:

Všechno v pohodě ! Materiál OK ! Fajn různé velikosti. Partnerka taky spokojená! Takže za mě samý +++


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • 2   Ano
Jiří (před 12 měsíci)  ~ Věk: 40 ~  Hodnocení: 100 %

Klady: Příjemný materiál

Zápory:

Kroužky jsou z příjemného materiálu a dají se hodně natáhnout a dobře fungují. Můžu jedině doporučit.


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • 0   Ano
janice (před 12 měsíci)  ~ Věk: 35 ~  Hodnocení: 90 %

Klady: dobrý materiál, sada za příznivou cenu

Zápory:

praktičtí pomocníci, partner byl spokojen s kvalitním materiálem, dobrou pružností, je fajn, že lze vybrat ze tří velikostí v sadě


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • 1   Ano
Slůňátka (před 12 měsíci)  ~ Věk: 23 ~  Hodnocení: 100 %

Klady:

Zápory:

Perfektní pomůcka, se kterou jsme si už užili spoustu legrace a která opravdu funguje!!! :-). Můžeme jedině doporučit!


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • 0   Ano
Jarouš (před 12 měsíci)  ~ Věk: 26 ~  Hodnocení: 70 %

Klady: pružné a příjemné,snadno se nasazují

Zápory: moc neškrtí

Celkově spokojenost na obou stranách,skvělá novinka,doporučuji vyzkoušet,jen se bojím aby časem nepraskly


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • 2   Ano
Split (před rokem) Hodnocení: 90 %

Klady: cena 3 ks v balení Výstupky

Zápory: výdrž

Naše první erekční kroužky.. jsou velmi pohodlné a dobře se natahují.. výstupky jsou též pro oba příjemné :) výho 3 ks v balení a variace jejich použití.. Doporučuji!


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • -2   Ano
jp.jp (před rokem)  ~ Věk: 23 ~  Hodnocení: 90 %

Klady:

Zápory:

Kroužky mi koupila přítelkyně a vyhovují mi, Slouží nám jako krásné zpestření našeho sexu. =) Můžu jen doporučit.


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • 0   Ano
Miroušek (před rokem)  ~ Věk: 27 ~  Hodnocení: 90 %

Klady: cena, snadná aplikace

Zápory: nic nás nenapadá

Oba jsme s kroužky velice spokojení, je to určitě oživení, kroužky se nasazují lehce, jsou z velmi příjemného materiálu a partnerce dráždí klitoris.


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • 1   Ano
ppnek (před rokem) Hodnocení: 60 %

Klady:

Zápory:

Kroužky jsme zatím s partnerkou využily jen jednou. Pro partnerku žádná změna, pro mě o něco lepší výdrž, ale jen o malinko.


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • 1   Ano
jojojo (před rokem)  ~ Věk: 32 ~  Hodnocení: 100 %

Klady: dobrá cena, příjemný materiál

Zápory: žádné

Tuto pomůcku jsme zkoušeli poprvé. Byla jsem velmi překvapená co dokáže. Partner byl nejdříve proti ale poté byl nadšen. Určitě tuto pomůcku budeme užívat častěji.


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • 1   Ano
gladiator (před rokem)  ~ Věk: 32 ~  Hodnocení: 100 %

Klady: Prijemný material Vinikajúci učinok

Zápory: Žiadne sme nenašli

Super pomôcka a prijemné spestrenie manželského vzťahu.Po nasadeni okamžitý učinok.Manželka bola veľmi spokojna


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • -2   Ano
Ládík (před rokem)  ~ Věk: 63 ~  Hodnocení: 90 %

Klady: Cena,kvalitní provedení, 3 velikosti a pružný materiál

Zápory: Zatím žádné

Kroužky se dají hodně natáhnout, dobře sedí na penisu a dají se i zatočit 2x kolem penisu. Doporučuji.


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • -1   Ano
Ondřej (před rokem)  ~ Věk: 22 ~  Hodnocení: 90 %

Klady: skvělá cena kvalitní provedení

Zápory: o žádných nevím

Kroužky plní účel tak, jak mají. Dají se hodně natáhnout a neprasknou, zároveň pevně stahují tam, kde mají :) Rychlost dodání a komunikace z e-shopu bezkonkurenční :)


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • 0   Ano
Dan (před rokem)  ~ Věk: 24 ~  Hodnocení: 100 %

Klady: Výborná cena a zpracování,Dodání

Zápory: Žádné jsem nenašel

Mě osobne ty kroužky nic moc nedělají ale přítelkyni se to mnohem více líbí.Používame to pod prezervativem, aby nesklouzl.Opravdu se nám to moc líbí:-) A rychlost dodání? Prakticky nezkutečná!! Absolutně nejlepší obchod!!! Velmi chválím:-) Už jedine Růžový slon :-)


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • 1   Ano
Náčelník (před rokem)  ~ Věk: 21 ~  Hodnocení: 70 %

Klady: 3 velikosti, možnost kombinací

Zápory: i nejmenší kroužek je stále až moc elastický a i když mám asi průměrnou velikost penisu, zaškrcení nebylo moc silné.

Užili jsme si s partnerou docela příjemné změny zejména v delší erekci, ale výraznější změna byla citelná až při kombinaci dvou kroužků, anebo třeba dvojího zatočení největšího. nejmenší kroužek dobře sedí za žaludem, uživatel se nemusí bát, že by zklouzával. Obecně spíše kladné hodnocení, za tyhle kroužky jsme rádi.


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • -1   Ano
Lucy (před rokem)  ~ Věk: 23 ~  Hodnocení: 100 %

Klady: Za přijatelnou cenu spousta legrace :-)

Zápory: O žádných nevím

Výrobek je příjemný a velice šikovný. Já i přítel jsme s ním byli spokojeni. Nenašla jsem na kroužkách nic, co bych jim mohla vytknout.


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • -1   Ano
Lucka (před rokem) Hodnocení: 100 %

Klady:

Zápory:

muž je hodně používá, miluje kroužky a že jich vyzkoušel, tato varianta se mu zalíbila, škrtící efekt mu vyhovuje.


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • 0   Ano
Pepa (před rokem) Hodnocení: 90 %

Klady: příjemný pružný materiál pomůže oddálit ejakulaci příznivá cena

Zápory:

Ze tří kroužků si jistě každý vybere pro sebe ten nejvhodnější. Kroužek na údu dobře sedí, nepadá. Je to dobrá pomůcka pro oddálení ejakulace.


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • 0   Ano
kettula (před rokem) Hodnocení: 80 %

Klady:

Zápory:

super, díky tomu, že jsou 3 ks v balení - můžeme je střídat, záleží jen na naší fantazii :) Jedna z mála věcí, které si užijeme oba.


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • -1   Ano
jiwwi (před rokem)  ~ Věk: 59 ~  Hodnocení: 90 %

Klady: Přináší nové pocity při sexu, prodlouží erekci...

Zápory: Trochu problém s ochlupením, po oholení bez problémů...

Doporučuji :-) Vyzkoušel jsem je nasadit na všechna doporučená místa, celkově jsem to vnímal jako vítané zpestření...


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • 2   Ano
Monika (před rokem) Hodnocení: 90 %

Klady:

Zápory:

Skvělý, pevný a krásně růžový. S tímto produktem jsem velice spokojena. Nevýhodou může být pro některé jeho velikost a poněkud tvrdší materiál, ale jinak vřele doporučuji všem.


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • 1   Ano
amiqo (před rokem)  ~ Věk: 41 ~  Hodnocení: 40 %

Klady:

Zápory: Pomalu žádný efekt

S tímto výrobkem jsme to skusily a nepřineslo to takový efekt jaký jsme čekaly ale navzdory ceně je to dobrá věc záleží na každém z vás nám to moc nevyhovuje


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • 1   Ano
penn (před rokem)  ~ Věk: 43 ~  Hodnocení: 100 %

Klady: Příjemný materiál, výhodná cena.Funkci plní na 1.

Zápory: Žádné.

Jsme s manželkou spokojení s kroužky, opravdu fungují jak mají. Použili jsme všechny tři kroužky a výsledek byl překvapivý.


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • -2   Ano
Don (před rokem)  ~ Věk: 25 ~  Hodnocení: 90 %

Klady: 3 kusy v balení, cena

Zápory: nestahuje na 100%

Má první zkušenost s erekčními kroužky. Při použití všech tří kroužků (na kořen, na šourek, na kořen + šourek) je stažení dostatečné, při použití zvlášť ale ne, zvlášť u menšího penisu (za to ale výrobek pochopitelně nemůže). Dvojité "obtočení" jsem nezkoušel, už na prstech jsem cítil, že tohle už by bylo moc. Každopádně za pár korun skvělý zážitek, zvlášť v kombinaci s "Dráždivým gelem s hřejivým účinkem". Změnu poznala i partnerka, penis získal větší pevnost a šířku. Určitě ještě vyzkouším kroužky Hard Boy, příp. kombinaci obou produktů.


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • -1   Ano
agáta (před rokem)  ~ Věk: 40 ~  Hodnocení: 100 %

Klady: snadná aplikace

Zápory:

Sexuální zážitek bezva,s partnerem si hrajeme a někdy se i zasmějeme než je správně nasadíme ale jsou perfektní na sexy hrátky


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • 0   Ano
svr (před rokem)  ~ Věk: 40 ~  Hodnocení: 100 %

Klady: ***

Zápory: -

Kroužky jsou měkoučké, příjemné. Taková maličkost pro muže a opravdu trošičku oživí a pobaví...... doporučuji :-)


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • -1   Ano
ondra (před rokem)  ~ Věk: 28 ~  Hodnocení: 90 %

Klady: snadno se nandavá funguje to - mění citlivost a pevnost penisu, použití všech tří kroužků najednou, jako je to ve videu, opravdu doporučuju po docela dlouhé době používání to neprasklo, i když to vypadá, že jednou to prostě prasknout musí :)

Zápory: při sundavání se to motá do chlupů, lubrikant v tom trochu pomůže (ale celkový dojem to nezkazí) mohly by být taky v jiné barvě

V jednoduchosti je síla - nečekal bych, že něco takového tak moc změní pocity a taky "naběhlost" ("žilnatost") penisu. Občas používám sám, s partnerkou skoro vždycky.


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • -2   Ano
Maťa (před rokem)  ~ Věk: 29 ~  Hodnocení: 100 %

Klady: Příjemný materiál, oživení sexu

Zápory: Žádné jsme nenašli

Partnerova kvalitnější erekce a moje maximalní uspokojení!!=) Vyzkoušeli jsme i všechny tři najednou - super! Můžeme jen doporučit!!!


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • 1   Ano
Ivo (před rokem)  ~ Věk: 40 ~  Hodnocení: 100 %

Klady:

Zápory: žádné, snad jen, že jsem vyzkoušel všechny tři naráz a to už se mi zdálo moc

používám dva kroužky zároveň, výborné škrtící vlastnosti, snadné nasazování na úd i pod varlata, erekci drží znamenitě


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • -1   Ano
Tonda (před rokem)  ~ Věk: 32 ~  Hodnocení: 100 %

Klady: Skvělá cena, výborný materiál

Zápory: Bez oholení může tahat za chloupky

Já i partnerka jsme byli velice spokojeni, erekce vydržela mnohem déle než obvykle, skvělé zpestření sexuálního života


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • -1   Ano
Anonym (před rokem)  ~ Věk: 19 ~  Hodnocení: 90 %

Klady: Příjemný materiál, pevnější a silnější penis

Zápory: Drobné trhlinky na povrchu

Vyzkoušeli jsme je prozatím jen jednou a už teď se těším na příště. Přítelův penis vypadal i pracoval úžasně. Maličkou chybu jsem našla až potom, kdy jsem je umývala a desinfikovala - na každém z kroužku je malý trhanec, tak doufám, že nám ještě chvíli vydrží. Jsem spokojená. **Adam, Ruzovyslon.cz - nová verze kroužků už nemá tyto „trhance“. Neměly by mít vliv na výdrž, kdyby náhodou ano, napište nám, něco vymyslíme :)


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • 0   Ano
SIMČA (před rokem)  ~ Věk: 27 ~  Hodnocení: 70 %

Klady: skvělá cena,pružné...tři v sadě

Zápory: malé výstupky,při použití lubrikačního gelu kloužou

vcelku jsme byli spokojeni hlavně s prostřední velikostí kroužku,můžu doporučit.při delším používání můžou prasknout....


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • 0   Ano
Panvi (před rokem)  ~ Věk: 24 ~  Hodnocení: 100 %

Klady: pružnost různe velikosti kroužku Cena

Zápory: žadne sem nenasel

perfektně sedí. Kdys použijete 3 najednou je to něco úžasného pozor aby vám mlada nepřisedla koule dost to bolí. No a kdys si date ten malej za žalud tak je to něco o dost jiného a mlada vrněla slastí jenom bacha aby nesklouzl jinak a pak si muzete hrat na ginekologa =)


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • 0   Ano
Ferda (před rokem) Hodnocení: 100 %

Klady: Velikost pro každého chlapáka :D Příznivá cena

Zápory: Žádné

Hodnotím velmi kladně, penis při zašrcení je tvrdý a oba si to užíváme. Kroužky jsou skvělé i pro partnerku, protože lehce dráždí klitoris :-)


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • 0   Ano
Kate (před rokem) Hodnocení: 90 %

Klady:

Zápory:

Tato sada je fajn na vyzkouseni, co vse se da s krouzky podniknout. Vyuzili jsme pri masturbaci i pri sexu, vsechny krouzky najednou, erekce je stabilnejsi a partner mel o neco lepsi prozitek. Ovsem nejmensi krouzek pri sexu sklouznul a byla pak velka legrace ho vylovit. Opravdu jsme se s krouzky pobavili :)))


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • 0   Ano
Tom (před rokem)  ~ Věk: 25 ~  Hodnocení: 100 %

Klady: poměr cena - výkon

Zápory:

výborný poměr cena - výkon, osobně jsem spokojen. zatím mi ani jeden nepraskl, ale kdyby se to stalo, koupím si tyto znovu.


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • 0   Ano
Puk (před rokem)  ~ Věk: 24 ~  Hodnocení: 100 %

Klady: je jích více různé velikost pružnost

Zápory: moc dlouho nevydrží

Mockrát jsme je nepoužili, ale při použití fungovali velmi dobře, bohužel časem začaly kroužky praskat


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • 0   Ano
Nicki (před rokem)  ~ Věk: 22 ~  Hodnocení: 100 %

Klady: krásně ženu dráždí příjemný materiál

Zápory:

Mám staršího přítele a na to, jak erekčním kroužkům nevěřil, tak nyní si v nich libuje. Dokonce i ty tři mu je málo, takže nejspíše rozšíříme sortiment. U nás spokojenost na obou stranách...


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • 0   Ano
Bella (před rokem)  ~ Věk: 20 ~  Hodnocení: 80 %

Klady: levné, různé velikosti, pohodlné nasazení

Zápory: velký kroužek je zbytečně velký, bez vibrace

Přítel byl s výrobkem spokojen, akorát velký erekční kroužek nepoužíváme, protoze nezaškrti pořadně..


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • 0   Ano
(před rokem) Hodnocení: 60 %

Klady: Příjemný material

Zápory:

Nejdrive byl problem s nasazením,klouzali dolu. Uz je to ok a stejně vyuzivame ty dve větší velikosti,ten maly jenom jednou.\r\n


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • 0   Ano
Jirka (před rokem)  ~ Věk: 23 ~  Hodnocení: 80 %

Klady: Rozhodně plní funkci. Jednoduchá údržba Velká flexibilita v použití

Zápory: Lehce tahá, ale jenom při sundavání. Ale každopádně nic hrozného

Zprvu jsem tomu moc nevěřil, ale po prvním vyzkoušení jsem změnil názor. Funkci plní více než dobře. Každopádně jsem spokojený


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • 0   Ano
jarda (před rokem)  ~ Věk: 21 ~  Hodnocení: 70 %

Klady: velice prijemne a drazdive pro partnerku

Zápory: minimalni rozdil mezi strednim a velkym krouzkem

krouzky doporucuji, partnerka i ja jsme byli naprosto spokojeni, jen by mohl byt vetsi rozdil mezi strednim a velkym krouzkem


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • 0   Ano
(před rokem)  ~ Věk: 33 ~  Hodnocení: 80 %

Klady:

Zápory:

Pro občasné zpestření v pořádku. Osobně cítím při nasazení nekomfort, prožitek při vyvrcholení je jiný, méně intenzivní. Partnerka oceňuje lepší/stabilnější erekci, problémy s dosažením jejího orgasmu vymizely.


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • 0   Ano
Beda (před 2 lety) Hodnocení: 90 %

Klady: Příjemný materiál.

Zápory: -

Kvalitní materiál,dobře sedí,netlačí,netáhne a dobře se v objemu přizpůsobí.Opravdu super spokojenost.Dobré


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • 0   Ano
Lenny (před 2 lety)  ~ Věk: 27 ~  Hodnocení: 40 %

Klady: Elastický

Zápory: Krátká životnost, nedostojí požadovanému výsledku

Erekční kroužek je vyroben ze silikonu, který bohužel nic nevydrží, po nějaké době se silikon dokonce rozleptá a rozpadne. Při sundávání z penisu se s ním jen velmi těžko pracuje. Dále uváděný výsledek se nedostavil. <br /><br /> Adam, Ruzovyslon.cz - kroužky by se rozleptávat neměly. Napište mi prosím na email, něco vymyslíme. Jinak doporučuju nepoužívat silikonové lubrikanty a masážní oleje, obecně nejsou pro žádné erotické pomůcky vhodné, můžou poškodit jejich povrch. Ideální jsou gely na vodní bázi.


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • 0   Ano
Yuriy (před 2 lety)  ~ Věk: 25 ~  Hodnocení: 100 %

Klady: Příjemný materiál

Zápory:

Oblíbená pomůcka, kterou s partnerkou používáme často. Zaručeně pevnější erekce a lepší prožitek z milování :-)


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • 0   Ano
Kecka (před 2 lety)  ~ Věk: 39 ~  Hodnocení: 90 %

Klady: Snadná manipulace, údržba

Zápory: Pokud si více zařádíte, musíte hledat, někdy hodně hluboko... :-)

Nadšení, přítel je tak spokojen, že nedá pokoj , což byl účel, proč jsem objednala. Sám je překvapen jakých výkonů dokáže dosáhnout


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • 0   Ano
M (před 2 lety) Hodnocení: 100 %

Klady:

Zápory:

Nemáme žádné výhrady, prostě si to s přítelem užíváme. Stal se nepostradatelnou součástí :))))))))))))))


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • 0   Ano
Kanec :-) (před 2 lety)  ~ Věk: 30 ~  Hodnocení: 90 %

Klady: oživení sexu, více výdrže, větší potěšení

Zápory: Nemá

Rozhodně můžu doporučit, všem chlapům kteří chtějí být ještě většími chlapáky :-) . Prodlouží to vaši výdrž a potažmo i potěšení :-)


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • 0   Ano
Petol (před 2 lety)  ~ Věk: 53 ~  Hodnocení: 40 %

Klady:

Zápory:

Téměř nepoužíváme, pokud není nasazen až u varlat sklouzávají, přesto, že penis partnera je normální velikosti - 18 a 3,5 cm. Dráždění nic moc a erekce stejná jako bez nich.


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • 0   Ano
Dana (před 2 lety)  ~ Věk: 54 ~  Hodnocení: 100 %

Klady: hezká hračka za dobrou cenu

Zápory: neznám

Bezvadné pro mne i manžela,jednoduché použití,funguje jak má,určitě mohu doporučit,manžel říká,za málo peněz hodně muziky.


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • 0   Ano
pivodam (před 2 lety)  ~ Věk: 32 ~  Hodnocení: 70 %

Klady: příjemný materiál, lze kombinovat několik velikostí kroužků

Zápory: velký kroužek není k ničemu, malý přítlak ....

Kroužky jsou fajn, příjemný materiál, ale chtělo by to něco pevnějšího. Erekci drží, ale ne příliš dlouho. Kombinoval jsem malý a třední kroužek a oba dohromady se ukázaly, jako dobrá kombinace.


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • 0   Ano
Ajka (před 2 lety)  ~ Věk: 26 ~  Hodnocení: 100 %

Klady: Příjemný materiál

Zápory:

Erekční kroužky jsou parádní, zpříjemní hrátky v posteli.Všem můžu jen doporučit.Jsme s přítelem velice spokojeni.


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • 0   Ano
Lukáš (před 2 lety)  ~ Věk: 28 ~  Hodnocení: 100 %

Klady: příjemný materiál

Zápory:

Veliká spokojenost.Levné a účinné.Použili sme kombinaci všech tří kroužků.I přítelkyně byla překvapená,jak pevný byl a jaký to byl opět nový a doposud nepoznaný zážitek.Doporučuji všem.\r\n


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • 0   Ano
Johnny (před 2 lety)  ~ Věk: 27 ~  Hodnocení: 100 %

Klady: příjemný materiál, snadné nasazení, dobře drží

Zápory:

Pokud chcete zakoupit erekční kroužky v levnějsí cenové hladině, můžu tyto doporučit. Lepší použít v kombinaci dvou větších najednou.


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • 0   Ano
(před 2 lety) Hodnocení: 100 %

Klady: Vyborna hracka pro oba :-)

Zápory: tlacitko na regulaci, doporucuji novejsi verzi, sami uz mame objednano :-)

Vyborny e-shop, rychle dodani, diskretni, hodne darecku..Vsem mohu jen doporucit, nema konkurenci na trhu :-)


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • 0   Ano
dady (před 2 lety)  ~ Věk: 19 ~  Hodnocení: 100 %

Klady: pevnost, příjemně sedí, pružný materiál

Zápory: neznám nevýhodu

Kroužky jsou super, dobře padly, já i přítel jsme spokojeni, pomohly vyřešit problém s erekcí. Určitě doporučíe.


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • 0   Ano
Terezie (před 3 lety) Hodnocení: 60 %

Klady: material je pružný

Zápory: ?

Neni špatný,doporučuji ho vyzkoušet.Nebyl to totiž náš první kroužek.My už jsme si svého favorita našly :)


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • 0   Ano
laska (před 3 lety)  ~ Věk: 26 ~  Hodnocení: 80 %

Klady:

Zápory:

Levné a účinné. Za takovou cenu je škoda nevyzkoušet. Partnerka si na použití kroužků vůbec nestěžuje.


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • 0   Ano
K (před 3 lety)  ~ Věk: 40 ~  Hodnocení: 100 %

Klady: měkký a přizpůsobivý materiál, tři velikosti

Zápory:

Manžel i já jsme s kroužky spokojeni. Moc jsem od nich neočekávala, ale příjemně mě překvapily - stoprocentně fungují. Více není třeba dodávat.


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • 0   Ano
Jiří (před 3 lety) Hodnocení: 60 %

Klady: jemný materiál

Zápory: velký kroužek nezaškrcuje - leda tak nohu pod kolenem

Při použití všech tří kroužků najednou docela slušný stimul. Velký kroužek je třeba navléknout i přes šourek.


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • 0   Ano
Honza (před 3 lety)  ~ Věk: 18 ~  Hodnocení: 100 %

Klady: Pěkně, funkční, tří velikosti

Zápory: Bez problemu

Tyto kroužky používáme často a bez jedineho problémů. Maji na sobe výrůstky, které mírně dráždí. Doporučuji je kombinovaj jako na videu........ nezapomenutelný zážitek ;-)


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • 0   Ano
(před 3 lety) Hodnocení: 80 %

Klady: Měkký a příjemný materiál.

Zápory: Při velkém roztažení zřejmě praskne.

Tři velikosti za jednu cenu. Snadné a příjemné použití. Perličky na obvodu také odvedou svůj kus práce, obzvláště pri nasazení na vrchol penisu. Jelikož jde ale o tenký a měkký kroužek, nečekejte nijak silné zaškrcení, účel u nás ale plní.


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • 0   Ano
canon (před 3 lety)  ~ Věk: 28 ~  Hodnocení: 80 %

Klady: príjemný materiál

Zápory: možnosť roztrhnutia

Problémy s erekciou nemám a po natiahnutí umocní pocit vzrušenia, ale čo sa mna týka tak až tak erekciu nespevnil..... ale ´moja erekcia je sama o sebe dobrá....


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • 0   Ano
(před 3 lety) Hodnocení: 100 %

Klady:

Zápory:

tohle je dost šikovná věcička, které není co vytknout. Je to levný funkční a není důvod to nezkusitt. Já jsem s tím velmi spokojen to je celý


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • 0   Ano
Pavel (před 3 lety)  ~ Věk: 48 ~  Hodnocení: 100 %

Klady: Kvalitní materiál,dobře sedí,netlačí,netáhne a dobře se v objemu přizpůsobí.Opravdu super spokojenost.

Zápory: Nevím o žádné nevýhodě,snad jen že asi po čase praskne,ale to je únavou materiálu.

Kvalitní materiál,dobře sedí,netlačí,netáhne a dobře se v objemu přizpůsobí.Opravdu super spokojenost.Nevím o žádné nevýhodě,snad jen že asi po čase praskne,ale to je únavou maateriálu.Doporučuji všem protože zažijete nové věci a podněty které jste dřív necítily a nevnímali.SUPER!!!


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • 0   Ano
cathe (před 3 lety)  ~ Věk: 25 ~  Hodnocení: 90 %

Klady: delší výdrž a lepší pevnost :)

Zápory:

Kroužky se musí opravdu nasadit za plné erekce, jinak sklouzávají. Účel ale splnily, oba jsme spokojeni :)


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • 0   Ano
Majkl (před 4 lety)  ~ Věk: 30 ~  Hodnocení: 100 %

Klady:

Zápory:

Kroužky jsou super příjemné pro oba dva partnery. Nejvice vyzivame prostredni velikost, ostatni uz se jen valeji ve skrini.


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • 0   Ano
Jarda (před 5 lety) Hodnocení: 90 %

Klady:

Zápory:

Poprvé mi trochu neseděly. Chce to nasazovat opravdu až při plné erekci. Použil jsem nasazování podle videonávodu a musím říct, že to zabralo, erekce byla dlouhodobější.


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • 0   Ano
Ushram Bádí (před 5 lety)  ~ Věk: 23 ~  Hodnocení: 80 %

Klady:

Zápory: praskly kroužek

Jeden kroužek mi bohužel cca po 20ti minutách prasknul, ale jinak zafungovali tak jak měli :)


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • 0   Ano
Zdeněk (před 6 lety)  ~ Věk: 35 ~  Hodnocení: 100 %

Klady:

Zápory:

Celkem slušný a opravdu mi stál jako svíčka. Přítel ho zkoušel taky a super :)\\\\r\\\\nMáme je v růžové barvičce :)


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • 0   Ano
lumír (před 6 lety)  ~ Věk: 28 ~  Hodnocení: 100 %

Klady:

Zápory:

Kroužky jsou super příjemné pro oba dva. <br /> Já mám pevnější penis, partnerku dráždí výstupky.<br /> Určitě použijte gel, kroužky se budou lépe nasazovat.<br /> <br />


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • 0   Ano
- (před 6 lety)  ~ Věk: 36 ~  Hodnocení: 100 %

Klady:

Zápory:

Kroužky jsou dobré, já i můj manžel si je nemůžem vynachválit. Má lepší a pevnější erekci! <br /> Doporučila jsem je i kamarádce, která s nimi je taky spokojená, ne však její přítel, který má velký penis a škrtí ho i ten největší kroužek. <br /> Já si ale nemůžu stěžovat :-)


 • Bylo hodnocení pro vás přínosné?
 • 0   Ano

Hodnotit mohou jen zákazníci, kteří zboží zakoupili. Pokud jste zboží zakoupili a chcete jej ohodnotit, přihlaste se do svého účtu a v detailu účtu naleznete zboží dostupné pro ohodnocení
 
 

Doporučené příslušenství - přidejte do košíku

Dotazy zákazníků

Tom (neregistrovaný) říká:
Dobrý den,
dají se použít všechny 3 kroužky najednou?


 • Byl komentář pro vás přínosný?
 • 1   Ano
Adam, Růžový slon.cz říká:
Určitě můžete vyzkoušet i neobvyklejší způsoby použití třeba více kroužků současně. Třeba jeden za šourek, druhý ke kořeni a třetí za žalud. Potom bude efekt spíš větší požitek při sexu, jako klasické erekční bude fungovat nejlépe jeden, který zaškrcuje penis co nejblíže k jeho kořeni.


 • Byl komentář pro vás přínosný?
 • 4   Ano
Jerry (neregistrovaný) říká:
Dobrý den, Chtěl bych se zeptat, jestli když trpím předčasnou ejakulací a po ejakulaci mi penis vždy klesne, jestli mi tyto kroužky pomůžou po ejakulaci udržet penis v erekci ?? Děkuji..


 • Byl komentář pro vás přínosný?
 • 0   Ano
Adam, Růžový slon.cz říká:
Dobrý den, základem je, abyste po ejakulaci opět dosáhnul plné erekce. Pomůže Vám v tom buď čas (prostě nějakou dobu počkat), šikovná partnerka nebo třeba podtlaková pumpa. Potom po nasazení erekčního kroužku bude erekce pevnější a nestane se tak snadno, že by rychle opadla. Kroužek tedy částečně pomůže, ale částečné ztopoření je nutné. -Adam,Ruzovyslon.cz


 • Byl komentář pro vás přínosný?
 • 4   Ano
bumla3 říká:
Kroužky funguji na menším penise ne zcela dobře,ale erekce byla lepší než bez nich,takže mohu doporučit.


 • Byl komentář pro vás přínosný?
 • -1   Ano
Adam - Růžový slon.cz říká:
Děkujeme za kladné hodnocení a jsme rádi, že kroužky plní svůj účel :)


 • Byl komentář pro vás přínosný?
 • 0   Ano
Tereza (neregistrovaný) říká:
Dobrý den, jak dlouho přibližně kroužky vydrží?


 • Byl komentář pro vás přínosný?
 • -1   Ano
Adam, Růžový slon.cz říká:
Dobrý den, záleží hlavně na způsobu nasazování. Doporučuju je natahovat jen tak, aby se daly pohodlně nasadit na penis (varlata), ne více. Potom není důvod, aby praskaly. Když jsem kroužky tetsoval (viz. video), tak jsem je natáhnul 100x (navíc ještě jednou 100x když před natáčením videa ty stejné kusy) a nepraskly. A byly to kusy, které jsem už měl doma a běžně používal. Kdyby Vám kroužek prasknul, pošlete nám ho zpět a vyměníme ho :) -Adam


 • Byl komentář pro vás přínosný?
 • -2   Ano
Jolanka (neregistrovaný) říká:
chci se zeptat, jestli kroužky mohou být použity i pod kondom? tzn. navléknout a pak nasadit kondom....mám obavu, jestli nemohou sklouznout a zůstat ve mně...:)...děkuji, Jolanka


 • Byl komentář pro vás přínosný?
 • -2   Ano
Adam, Růžový slon.cz říká:
Děkujeme za dotaz. Domnívám se, že by kroužky neměly sklouznout ani
když se natáhnou až na kondom. Záleží také na míře lubrikace. Nicméně
stoprocentně Vám to zaručit nemůžeme. Je třeba zvážit i možnost
poškození kondomu třením kroužku o jeho povrch. **Adam Durčák, Růžový slon


 • Byl komentář pro vás přínosný?
 • 2   Ano
Martin (neregistrovaný) říká:
Dobrý den,chtěl bych se zeptat zda tyto kroužky pomáhaji na oddáleni ejakulace také? popřípadě jiné ktere byste mi doporučili například Vibrační kroužek na penis - dvojitý nebo Kroužek Support Single nějake srovnání a použití? děkuji


 • Byl komentář pro vás přínosný?
 • -3   Ano
Adam, Růžový slon.cz říká:
Dobrý den, všechny naše kroužky jsou primárně určené na zpevnění a zlepšení erekce. Ná oddálení ejakulace mohou mít vliv také, hlavně ty, které penis stahují u kořene či za varlaty, ale tento vliv je individuální a spíše menší.
Sada tří kroužků i Support Single/Double jsou určitě vhodnější nez vibrační kroužky, které obvykle moc nestahují.


 • Byl komentář pro vás přínosný?
 • 5   Ano

Přidat dotaz

Nebude se zobrazovat.

Povinné. Značky HTML nejsou povoleny.

Ověřeno našimi zákazníky
ideální možnost jak pořídit tento typ zboží - je to pro mě příjemnější než v kamenné prodejně. určitě to nebyl můj poslední nákup :)
MS
supr obchod, spokojenost, můžu doporučit :-d
jindra
rozhodne doporucuji!

Ověřeno našimi zákazníky Díky Vaší spokojenosti jsme získali prestižní certifikát Ověřeno zákazníky.

Odesíláme diskrétně
Prodejna Havířov

U Nádraží 1204/2a
Havířov - Šumbark, ČR
Po-Pá 8-20h, So-Ne 8-12h
tel. +420 596810697

Už 12 let

obrázek prodejny

Proč nakupovat u nás?

 • Ověřeno zákazníky - perfektní služby
 • Máme vlastní sklad a zboží ihned expedujeme. 7 dní v týdnu!
 • Nákup bez rizika. Můžete vrátit či vyměnit nerozbalené zboží do 14 dnů (30 dnů stálý zákazník)
 • 12 let na trhu
 • Kamenná prodejna Havířov a síť odběrných míst
 • Věrnostní program (od druhého nákupu nižší poštovné aj.)
 • Poštovné zdarma nad 1400 Kč
 • Reklamace bez starostí.
  Pro zboží si sami přijedeme