Erekční kroužky Elephant Ring

Cena: 239 Kč
Na skladě > 5 ks
Expedujeme ihned
Líbí se nám :
 • Tři kroužky v sadě
 • Pružný, odolný materiál
 • Výstupky po obvodu
 • Variabilní použití
 • Pevná erekce i nové pocity
 
Nelíbí se nám :
 • Nemusí stahovat na 100%
 
Přínos produktu:

Znáte způsob, jak si pojistit erekci a ještě si více užít sex? Jednoduchý trik a penis zůstane pevný, nalitý krví a citlivý. Snačí nasadit jeden či více kroužků za žalud, šourek či ke kořeni penisu. Oddejte se objevování nových pocitů.

Nejprodávanější sada tří erekčních kroužků různých velikostí. Ideální pro zpestření sexu i pro ty, kteří nemají problém s erekcí - kroužky mají výstupky, které stimulují muže i ženu. Zkuste kroužky použít třeba pro zaškrcení šourku nebo hned za žalud. Vyrobeny jsou z poddajného a pružného silikonu.
Přestože jsou odolné a úspěšně prošly naším testováním, nevydrží věčně. Pro kroužky není vhodné používání silikonových lubrikantů (jen ty na vodní bázi) a přílišné natahování (ideálně vždy jen tolik, kolik je nutné pro nasazení).

Každý erekční kroužek je na několika místech rozšířen v dráždivé kuličky, které zvyšují stimulaci. Pružný materiál umožňuje použití na různý průměr penisu, můžeme je použít i všechny tři současně (za varlata, ke kořeni penisu a za žalud...), nebo pro větší tlak jeden kroužek nasadit dvojitě. 

Pozn.: Od 2014 zasíláme novou a vylepšenou verzi kroužků jiného výrobce. Jsou pevnější, více stahují a mají perfektní dílenské zpracování. Vše ostatní (počet, rozměry) zůstává stejné.


Otestovali jsme:

Adam - majitel Ruzovyslon.cz:  hodnocení 90%     
adam_nahled.jpgVybrat erekční kroužek není snadné. Existuje sice hodně druhů, ale ne každý Vám bude vyhovovat. Ty nastavitelné často škrtí a nedrží stažené, silikonové jsou zase určeny na určitý průměr penisu. Tato sada je takový zajímavý kompromis - díky třem velikostem si člověk lépe vybere. Ony ty velikosti jsou vlastně jen dvě - střední a velký kroužek mají +- stejný vnitřní průměr, liší se jen v síle materiálu. Ten „největší” stahuje více. Fajn je, že se spolu dají kombinovat. Já s erekcí bězně problémy nemívám, nicméně při použítí těchto kroužků cítím, že je penis pevnější, citlivější a cítím více vjemů. Tyto kroužky nejsou dokonalé, ale mají hodně dobrý poměr ceny/užitná hodnota, za nevelký peníz si každý může vyzkoušet, co erekční kroužky dělají.
TIP 1: Zajímavé pocity mám při nasazení velkého nebo prostředního z kroužků až za šourek (velký více stahuje).
TIP 2: Jedním kroužkem zkuste stáhnout jen šourek bez penisu (jako na videu s Kamilou)  
TIP 3: Zkusil jsem nasadit nejmenší kroužek hned za žalud. Tohle nejde dělat s jinými kroužky, které jsem testoval, protože nejsou tak tenké. Pocit je pro mě hodně zajímavý a na své si přijde i partnerka.
TIP 4:
Kroužky se lépe sundávají, když jsou navlhčené lubrikačním gelem (hlavně ten malý za žaludem), případně aspoň navlhčené vodou.
TIP 5:
Je lepší se předem oholit na příslušných místech :)
 
Kvalita: Dělal jsem doma test odolnosti kroužků na sadě, kterou už máme nějaký ten pátek doma. Každý z nich jsem nasadil a sundal 100x na velké dildo s varlaty a všechny to přežily bez známek poškození (připravujeme video s podobným testem). Nicméně materiál má své limity a při nasazování je lepší je natahovat jen tak, jak je pro nasazení nutné, ne více. Občas se setkáváme na eshopu (viz. hodnocení zákazníků) i v prodejně s tím, že kroužek praskne. Stává se to i u dražších modelů, materiál prostě nevydrží všechno, hlavně když se natahuje více než je nutné pro nasazení. Pozn. nový model od 2014 je vyroben z pevnějšího materiálu a vydrží ještě více.

Kamila (viz. video): hodnotím 90% 
holka_mala.jpgHodnotíme s manželem kladně. S kroužky jsme si pěkně vyhráli. Nasadili jsme jeden, dva i všechny tři najednou, možností je hodně (penis, žalud, pytlík...). Trošku jsme se báli, že se kroužky roztrhnou, ale bez problémů vydržely, jsou hodně pružné.


K čemu je erekční kroužek dobrý?

Všeobecně jsou kroužky určené pro zvýšení stimulace partnerky nebo ke zlepšení/udržení erekce. Erekční kroužky Elephant ring patří do druhé skupiny, můžou však zároveň dráždit partnerku výstupky. Erekční kroužek se nasadí na kořen penisu v okamžiku, kdy je dosaženo pevné erekce. Pokud nemá muž erekci, je nutné použít vakuovou podtlakovou pumpu. Je-li kroužek dobře nasazen a dostatečně stahuje (zabraňuje odtoku krve z topořivých těles v penisu), pomáhá udržet pevnou erekci.

Doba použití
: kroužek nenechávejte nasazen na penisu nikdy déle než 10minut. Díky snížení průtoku krve v penisu hrozí po 15 minutách poškození funkce. Ideální je vždy po 5-8 minutách kroužek sundat a menší pauzu využít třeba pro stimulaci partnerky...

 

Možné způsoby použití:

 • Jeden kroužek u kořene penisu: nejběžnější použití, podle průměru penisu zvolte vhodnou velikost kroužku, možno nasadit i dvojmo, nejlepší na udržení erekce
 • Jeden kroužek pod žaludem: ideální obvykle nejmenší kroužek, stimuluje muže i ženu při sexu, nemá vliv na erekci
 • Jeden kroužek za varlaty i s penisem: příjemně stahuje šourek, nepřímo stimuluje citlivou oblast hráze, má vliv na erekci
 • Jeden kroužek jen šourek: příjemně stahuje šourek, nemá vliv na erekci
 • Dva nebo tři kroužky po celém penisu:  kombinace výše uvedených způsobů

 

Jak kroužky použít:

Základem je plně ztopeřený penis. S tím pomůže nejlépe šikovná partnerka nebo vakuová pumpa. Potom ke kořeni penisu navlékneme erekční kroužek, nejlépe trochu navlhčený lubrikačním gelem na vodní bázi, aby se později lépe sundával. Kroužek pomůže udržet stávající ztopoření penisu, ale je nutné určité vzrušení. Když jsme testovali kroužky a jejich vliv na erekci, žádný model (včetně těch super stahujících nebo dvojitě nasazených) neudržel 100% pevnou erekci, pokud se u toho tester díval na třeba na fotbal. Penis byl výrazně pevnější než v klidovém stavu, ale zcela pevná erekce nevydržela. Stačí ale jen trochu vzrušení a erekce vydržela. Kroužek nenechávejte nasazený na penisu (za varlaty, za žaludem) déle než 10 minut!

TIP na gel:
penis i kroužky před nasazením natřete lubrikačním gelem (doporučujeme gel na vodní bázi - silikonové oleje mohou poškodit materiál kroužku). Budou se lépe nasazovat, sundávat a použití bude příjemnější. Pokud nemáte po ruce gel, použijte aspoň trochu vody.  Když jsme natáčeli testovací video, kde já (Adam) 100x nasazuju kroužky na velké dildo, první dvě nahrávky byly „na sucho” a bylo to trápení. Když jsme však dildo na začátku jednou namazali Gelem Natural a v průběhu ještě občas namočili do misky s vodou (aby gel rychle nevyschul), nasazování šlo skoro samo...  :)

 Velikost:

 • průměr menšího před a po maximálním natažení: 1,8 cm + 7 cm
 • průměr středního před a po maximálním natažení: 2,3 cm + 10 cm
 • průměr většího před a po maximálním natažení: 2,3 cm + 10 cm

 

Materiál:

Velmi měkký silikon, pružný, snadno lze navléct i na ruku. Pozor však na zbytečné natahování, může prasknout. Prostřední kroužek můžeme nasadit i dvojitě (stahuje potom velmi silně). Vůně materiálu je standardní tzn. bez parfemace, téměř není cítit.

 

Údržba, vodotěsnost:

Kroužky jsou plně vodotěsné, můžeme je používat ve sprše i vodě. Po použití je omyjte vodou a mýdlem a nechejte oschonout. Žádnou speciální úržbu nepotřebují :)

 

Lubrikační gely:

Doporučujeme používat pouze lubrikační gely na vodní bázi, silikonové přípravky mohou poškodit samotný kroužek.


Náš TIP (na vlastní riziko a bez záruky)

Dle slov jednoho zákazníka (po cukrovce) a dalších (vážných) komplikacích, který erekce už nedosahoval, mu pomohla právě kvalitní vakuová pumpa (zdaleka ne každá dobře saje!) a tato sada kroužků. Kroužky ovšem nasazoval dvojmo (tn. otočit tak, aby z něj byly jakoby "dva kroužky"). Potom stahují velmi silně, penis je velmi tvrdý, lezou ven žíly, ovšem pozor, kroužek může prasknout a také stáhnutí může být silné (určitě nepoužívat u malého nebo středního). 

Podobný model:

krouzky_srovnani.jpgV nabídce máme i podobný model - sadu dvou černých kroužků Hard Boy. Jsou lepší kroužky Hard Boy nebo tyto tři fialové Elephant Ring? Oba modely fungují na stejném principu, konstrukčně jsou také podobné. Prostě pružný kroužek, který stahuje penis. Ale při použití přeci jenom rozdíly poznáme. Zatímco jsou Hard Boy širší a více stahují, fialové Elephant Ring s tenkým obvodem se více hodí na klasické zaškrcení
Nejlepší je pořídit si obě dvě sady. Jsou za lidovou cenu, navozují odlišné vjemy, užijete si s nimi více legrace a hlavně se dají dobře kombinovat všechny dohromady. :)


Další foto
 

video: Dominika v prodejně + erekční kroužky

 

video: Dominika ukazuje použití erekčního kroužku a vakuové pumpy

 

video: Kamila s manželem testují erekční kroužky

 

video: Adam v prodejně testuje odolnost erekčních kroužků


 
Hodnocení majitelů: 89 % z 100 % - zboží hodnotilo 82 majitelů
 • Bořek Stavitel (před 26 dny)  ~ Věk: 30 ~  Hodnocení: 70 %
  -1   +1 -1 SPAM

  Klady: snadno se čístí, snadno navléká

  Zápory: u menších rozměrů vybavení ne scela těsní

  Je to fajn zpestření, erekce silnější a pánské vybavení větší. Záleží však na průměru Vašeho přirození, pro průměr 3,2 je škrtící účinek nedostatečný.

 • čilý důchodce (před 26 dny)  ~ Věk: 64 ~  Hodnocení: 100 %
  0   +1 -1 SPAM

  Klady: jsou tak akorát

  Zápory: žádné

  jeden na šourek, dva na kořen penisu + v kombinaci s kroužky Hard Boy za žaludem vše pod prezervativem nemají chybu, partnerka hodnotila velice dobře

 • Tom (před měsícem)  ~ Věk: 31 ~  Hodnocení: 90 %
  -3   +1 -1 SPAM

  Klady: 3 najednou, snadne nasazeni

  Zápory: Praskaji

  Vyborna zalezitost, pouzivam s oblibou, navic je penis pekne pevny a nabehly. Rychlejsi ucinek nez z pumpy a fakt bavi.

 • Domča (před měsícem)  ~ Věk: 21 ~  Hodnocení: 90 %
  -3   +1 -1 SPAM

  Klady: výběr velikostí

  Zápory: zatím žádné(tedy alespoň pro mě)

  Kroužky jsou super pomůcka pro spestření,já zaznamenala patrné zvětšení přítelova přirození a příjemné dráždění díky výstupkům po celé jejich délce.Super ke použít ke všechny naráz,bohužel nejde používat moc dlouho,přítel si potom stěžoval na škrcení takže jen opravdu těch 10minutek co uvádíte :-)

 • vojacb (před 2 měsíci) Hodnocení: 100 %
  -2   +1 -1 SPAM

  Klady:

  Zápory:

  výborně se nasazuje, neškrtí, vyhovuje mě i partnerce. Příjemný, pružný materiál, nehrozí přetržení... cenově přijatelný spolu s dodatečnými hračkami výborně doplňuje prožitek při milování

 • Jeden (před 3 měsíci)  ~ Věk: 66 ~  Hodnocení: 100 %
  -2   +1 -1 SPAM

  Klady: velmi příjemný materiál, výhodou jsou 3 velikosti, funguje to, 100% spokojenost

  Zápory: žádné

  Velmi příjemný materiál, výhodou jsou 3 velikosti, 100% spokojenost. Dodávka byla realizována velmi rychle, dobrá cena, diskrétnost.

 • Jiří (před 3 měsíci)  ~ Věk: 26 ~  Hodnocení: 90 %
  -1   +1 -1 SPAM

  Klady:

  Zápory:

  Při nasazování jsem se bál, že kroužky prasknou, ale vydržely a určitě stojí za to je vyzkoušet. Pro intenzivnější sexuální zážitek je to to pravé :)

 • Borek (před 3 měsíci)  ~ Věk: 55 ~  Hodnocení: 100 %
  -2   +1 -1 SPAM

  Klady: Možná variabilita použití Neškrtí jako jiné kroužky Není nutno tak moc gelovat

  Zápory: Nenašel jsem

  Splnily očekávání, zpestřili parntnerský sex, nezabírají moc místa a jsou tedy rychle dostupné při cestování, partnerce se velmi líbí

 • Katka (před 3 měsíci)  ~ Věk: 22 ~  Hodnocení: 80 %
  -2   +1 -1 SPAM

  Klady: pružný materiál, dobře se nasazují, příjemné výstupky a pěkná cena

  Zápory: ne úplně odolný materiál- jeden z kroužků asi brzy praskne

  Kroužky jsme zkoušely poprvé a moc nám vyhovovali- mně velmi příjemné výstupky po obvodu kroužků a přítelovi jejich mírné sevření, které ale podle jeho slov bylo až moc mírné... Přesto jeden z kroužků už spěje k prasknutí, naštěstí další dva jsou pořád v pohodě. Takže jinak jsme spokojeni. ;)

 • K.R.T. (před 3 měsíci)  ~ Věk: 28 ~  Hodnocení: 100 %
  1   +1 -1 SPAM

  Klady:

  Zápory:

  Všechno v pohodě ! Materiál OK ! Fajn různé velikosti. Partnerka taky spokojená! Takže za mě samý +++

Zobrazit dalších 72 hodnocení

Hodnotit mohou jen zákazníci, kteří zboží zakoupili. Pokud jste zboží zakoupili a chcete jej ohodnotit, přihlaste se do svého účtu a v detailu účtu naleznete zboží dostupné pro ohodnocení
 

Parametry

 

Doporučené příslušenství - přidejte do košíku

Komentáře

Dotazy zákazníků

Jerry (neregistrovaný) říká:
0   +1 -1 SPAM

Dobrý den, Chtěl bych se zeptat, jestli když trpím předčasnou ejakulací a po ejakulaci mi penis vždy klesne, jestli mi tyto kroužky pomůžou po ejakulaci udržet penis v erekci ?? Děkuji..

Adam, Růžový slon.cz říká:
4   +1 -1 SPAM

Dobrý den, základem je, abyste po ejakulaci opět dosáhnul plné erekce. Pomůže Vám v tom buď čas (prostě nějakou dobu počkat), šikovná partnerka nebo třeba podtlaková pumpa. Potom po nasazení erekčního kroužku bude erekce pevnější a nestane se tak snadno, že by rychle opadla. Kroužek tedy částečně pomůže, ale částečné ztopoření je nutné. -Adam,Ruzovyslon.cz

Tom (neregistrovaný) říká:
0   +1 -1 SPAM

Dobrý den,
dají se použít všechny 3 kroužky najednou?

Adam, Růžový slon.cz říká:
4   +1 -1 SPAM

Určitě můžete vyzkoušet i neobvyklejší způsoby použití třeba více kroužků současně. Třeba jeden za šourek, druhý ke kořeni a třetí za žalud. Potom bude efekt spíš větší požitek při sexu, jako klasické erekční bude fungovat nejlépe jeden, který zaškrcuje penis co nejblíže k jeho kořeni.

Tereza (neregistrovaný) říká:
-1   +1 -1 SPAM

Dobrý den, jak dlouho přibližně kroužky vydrží?

Adam, Růžový slon.cz říká:
-2   +1 -1 SPAM

Dobrý den, záleží hlavně na způsobu nasazování. Doporučuju je natahovat jen tak, aby se daly pohodlně nasadit na penis (varlata), ne více. Potom není důvod, aby praskaly. Když jsem kroužky tetsoval (viz. video), tak jsem je natáhnul 100x (navíc ještě jednou 100x když před natáčením videa ty stejné kusy) a nepraskly. A byly to kusy, které jsem už měl doma a běžně používal. Kdyby Vám kroužek prasknul, pošlete nám ho zpět a vyměníme ho :) -Adam

Jolanka (neregistrovaný) říká:
-2   +1 -1 SPAM

chci se zeptat, jestli kroužky mohou být použity i pod kondom? tzn. navléknout a pak nasadit kondom....mám obavu, jestli nemohou sklouznout a zůstat ve mně...:)...děkuji, Jolanka

Adam, Růžový slon.cz říká:
2   +1 -1 SPAM

Děkujeme za dotaz. Domnívám se, že by kroužky neměly sklouznout ani
když se natáhnou až na kondom. Záleží také na míře lubrikace. Nicméně
stoprocentně Vám to zaručit nemůžeme. Je třeba zvážit i možnost
poškození kondomu třením kroužku o jeho povrch. **Adam Durčák, Růžový slon

Martin (neregistrovaný) říká:
-3   +1 -1 SPAM

Dobrý den,chtěl bych se zeptat zda tyto kroužky pomáhaji na oddáleni ejakulace také? popřípadě jiné ktere byste mi doporučili například Vibrační kroužek na penis - dvojitý nebo Kroužek Support Single nějake srovnání a použití? děkuji

Adam, Růžový slon.cz říká:
4   +1 -1 SPAM

Dobrý den, všechny naše kroužky jsou primárně určené na zpevnění a zlepšení erekce. Ná oddálení ejakulace mohou mít vliv také, hlavně ty, které penis stahují u kořene či za varlaty, ale tento vliv je individuální a spíše menší.
Sada tří kroužků i Support Single/Double jsou určitě vhodnější nez vibrační kroužky, které obvykle moc nestahují.

Přidat dotaz

Nebude se zobrazovat.

Povinné. Značky HTML nejsou povoleny.

Kategorie
Odesíláme diskrétně
Prodejna Havířov

U Nádraží 1204/2a
Havířov - Šumbark, ČR
Po-Pá 8-20h, So-Ne 8-12h
tel. +420 596810697


v provozu 10 let

obrázek prodejny